AMPUP nabíjačky

AMPUP nabíjačky

Doprajte svojim batériám kvalitné a rýchle nabíjanie pomocou AMPUP nabíjačiek.

AMPUP poskytuje rozmanitú ponuku nabíjacieho príslušenstva v podobe nabíjačiek pre článkové batérie i rýchle adaptéry do zásuvky. Kvalitné nabíjačky sú kompatibilné s mnohými typmi batérií a vybavené sú tiež sériou ochrán pre bezpečné nabíjanie. Dostupná je či už malá cestovná nabíjačka pre jeden článok, či veľká nabíjačka až pre štyri batérie. AMPUP je spoľahlivým partnerom pre vás a vaše batérie.

AMPUP AC1 rýchlonabíjačka - 1 slot

Rýchlonabíjačka AMPUP AC1. Určená je pre jednu batériu. AC1 zvládne nabíjať všetky najpoužívanejšie batérie v elektronických cigaretách. Či už máte 18650, 20700, 21700 alebo 26650, s touto nabíjačkou ich nebudete mať problém nabiť. Nabíjačka je tiež schopná aktivovať podbité batérie. Vybavená je naviac LED indikátorom pre ľahší prehľad o stave nabíjania a nechýba ani séria ochrán.

AMPUP AC1 rýchlo nabíjačka - 1 slot

Skladom online

AMPUP AC2 rýchlonabíjačka - 2 sloty

Rovno dve batérie naraz nabijete v tejto rýchlej nabíjačke AMPUP AC2. Bez problémov zvládne nabíjať všetky najpoužívanejšie typy batérií v elektronických cigaretách, s touto nabíjačkou ich nebudete mať problém nabiť, a to rýchlosťou až 3A. Nabíjačka je tiež schopná aktivovať podbité batérie. Nabíjačka inteligentne reguluje nabíjací prúd pre dosiahnutie najlepšieho výsledku a pre bezpečné a šetrné nabitie batérií.

AMPUP AC2 rýchlo nabíjačka - 2 slot

Skladom online

AMPUP AC4 nabíjačka - 4 sloty

Rovno štyri batérie naraz nabijete v tejto nabíjačke AMPUP AC4. Perfektná voľba pre nabíjanie všetkých najpoužívanejších typov batérií v elektronických cigaretách. Či už máte 18650, 20700, 21700 alebo 26650, s touto nabíjačkou ich nebudete mať problém nabiť, a to rýchlosťou až 1A v dvoch slotoch. Nabíjačka je tiež schopná aktivovať podbité batérie. Vybavená je naviac LED indikátormi pre ľahší prehľad o stave nabíjania a nechýba ani séria ochrán.

AMPUP AC4 nabíjačka - 4 slot

Skladom online

AMPUP AC-USB Adaptér 2.1A

Zabudnite na pomalé nabíjanie cez samotný USB kábel a nabíjajte pomocou AMPUP adaptéra. Klasický adaptér s vysokým nabíjacím prúdom je perfektnou voľbou pre vaše elektronické cigarety.

AMPUP AC-USB Adaptér 2.1A

Skladom online

AMPUP AC-USB Adaptér 3A

Zabudnite na pomalé nabíjanie cez samotný USB kábel a nabíjajte pomocou AMPUP adaptéra. Pomocou tohto praktického príslušenstva nabijete rýchlo a spoľahlivo, priamo zo zásuvky, a nielen svoju elektronickú cigaretu.

AMPUP AC-USB Adaptér 3A

Skladom online
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem