Vernostný systém pre zákazníkov Vaprio.sk

Ste našimi pravidelnými zákazníkmi? Potom pre vás máme skvelé odmeny - za svoje nákupy v našom obchode získate body, ktoré si potom zmeníte za tovar, ktorý si môžete vziať úplne zadarmo!

Vernostný zákaznícky systém funguje samostatne pre internetový obchod a samostatne pre predajne, pre viac informácií vyberte, akým spôsobom u nás nakupujete:

Vernostný systémna predajniach

Pre účasť v tomto vernostnom programe musíte byť plnoletý/-á a mať našu zákaznícku kartu, zaregistrovanú na vaše meno. Tú získate v akejkoľvek našej predajni úplne zadarmo. A potom už vám nič nebráni začať zbierať body, začo vás pri ďalších nákupoch odmeníme.

loyaltyCard
  • Pri nákupe v našej predajni požiadajte o zákaznícku kartu, získate ju zdarma ihneď.
  • Túto kartu pri každom nákupe dajte predajcovi, aby Vám ju načítal, a vy ste tak získali za každé 1 eur jeden bod.
  • Body môžete kedykoľvek vymeniť za tovar v našom obchode, 1 bod = 0,05 €. Vždy len musíte mať nazbierané dostatok bodov, aby ste si požadovaný tovar mohli celý zakúpiť zdarma, nemožno odčítať čiastočnú zľavu.
  • Tento vernostný systém platí len pre naše špecializované predajne, objednávky z internetového obchodu, ktoré sú zasielané prepravnou spoločnosťou z našej centrály, môžu využívať podobný vernostný systém (viac informácií tu).

Pre výber odmeny musíte mať vždy na účte toľko bodov, aby ste si mohli danú vec celú "zaplatiť" iba týmito bodmi. Odmenu si vždy musíte vybrať len na našej predajni a musíte predložiť k načítaniu svoju zákaznícku kartu.

Vernostný systémv e-shope

Pre účasť v tomto vernostnom programe musíte byť zaregistrovaní v našom internetovom obchode.

Body k svojmu účtu v našom eshope získavate iba za objednávky zasielané doručovateľskou spoločnosťou. Neplatí pre objednávky s osobným odberom na predajniach. Pri forme osobného odberu môžete využívať náš vernostný systém pre predajne. Prehľad odmien, ktoré si následne môžete zameniť za nazbierané body, nájdete tu. Všetky odmeny môžete čerpať opäť iba pri objednávkach cez eshop zasielané doručovateľskou spoločnosťou, teda nie na predajniach.

loyaltyProgram
  • Pri nákupe v našom eshope sa zdarma zaregistrovať..
    Registrovat
  • Pri vytváraní každej objednávky sa nezabudnite k svojmu účtu prihlásiť, aby ste získali body. Tie sú vám vždy pripočítané automaticky potom, čo je objednávka kompletne uhradená, a to za každé 1 € získate jeden bod.
  • Body môžete kedykoľvek zameniť za vouchery, aktuálny prehľad dostupných odmien nájdete tu.
  • Voucher je nutné uplatniť do 3 mesiacov od výmeny, pričom platí, že k jednej vytvorenej objednávke je možné priradiť jeden voucher. Vouchery nie je možné medzi sebou kombinovať.
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.