Vernostný systém pre zákazníkov Vaprio.sk

Ste našimi pravidelnými zákazníkmi? Potom pre vás máme skvelé odmeny - za svoje nákupy v našom obchode získate body, ktoré si potom zmeníte za tovar, ktorý si môžete vziať úplne zadarmo! Vernostný zákaznícky systém funguje samostatne pre internetový obchod a samostatne pre predajne, pre viac informácií vyberte, akým spôsobom u nás nakupujete:

Vernostný systém
na PREDAJNIACH
Vernostný systém
na E-SHOPU

Vernostný systém na predajniach

Pre účasť v tomto vernostnom programe musíte mať našu zákaznícku kartu. Tú získate na akejkoľvek našej predajni úplne zadarmo k Vášmu nákupu a bez registrácie. A potom už Vám nič nebráni začať zbierať body, za čo vás pri ďalších nákupoch odmeníme.

Pri nákupe v našej predajni požiadajte o zákaznícku kartu, získate ju zdarma ihneď

Túto kartu pri každom nákupe dajte predajcovi, aby Vám ju načítal, a vy ste tak získali za každé 1 eur jeden bod

Body môžete kedykoľvek vymeniť za tovar v našom obchode, 1 bod = 0,05 €. Vždy len musíte mať nazbierané dostatok bodov, aby ste si požadovaný tovar mohli celý zakúpiť zdarma, nemožno odčítať čiastočnú zľavu

Tento vernostný systém platí len pre naše špecializované predajne, objednávky z internetového obchodu, ktoré sú zasielané prepravnou spoločnosťou z našej centrály, môžu využívať podobný vernostný systém (viac informácií tu).

Pre výber odmeny musíte mať vždy na účte toľko bodov, aby ste si mohli danú vec celú "zaplatiť" iba týmito bodmi. Odmenu si vždy musíte vybrať len na našej predajni a musíte predložiť k načítaniu svoju zákaznícku kartu.

Vernostný systém platí od 01.06.2017, vyhradzujeme si právo na zmenu podmienok tohto systému odmien. V tomto prípade budú zmeny prezentované na našom webe a predovšetkým na tejto stránke minimálne 30 dní predtým, ako začnú platiť.

Vernostný systém v e-shope

Pre účasť v tomto vernostnom programe musíte byť zaregistrovaní v našom internetovom obchode.

Body k svojmu účtu v našom eshope získavate iba za objednávky zasielané doručovateľskou spoločnosťou. Neplatí pre objednávky s osobným odberom na predajniach. Pri forme osobného odberu môžete využívať náš vernostný systém pre predajne. Prehľad odmien, ktoré si následne môžete zameniť za nazbierané body, nájdete tu. Všetky odmeny môžete čerpať opäť iba pri objednávkach cez eshop zasielané doručovateľskou spoločnosťou, teda nie na predajniach.

  1. 1. Pri nákupe v našom eshope sa zdarma zaregistrovať.
  2. 2. Pri vytváraní každej objednávky sa nezabudnite k svojmu účtu prihlásiť, aby ste získali body. Tie sú vám vždy pripočítané automaticky potom, čo je objednávka kompletne uhradená, a to za každé 1 € získate jeden bod.
  3. 3. Body môžete kedykoľvek zameniť za vouchery, aktuálny prehľad dostupných odmien nájdete tu.

Počet bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať pri prihlásení v správe Vášho účtu. Vašu odmenu si môžete vybrať kedykoľvek potom, čo nasporíte požadovaný počet bodov pre výber niektorej z odmien. Zákaznícke body sú Vám pripočítané až potom, ak je objednávka plne uhradená. V prípade úhrady kartou online je to zvyčajne okamžite, pri platbe na účet až po pripočítaní kompletnej ceny za objednávku na náš účet. U objednávok zaslaných na dobierku Vám budú body pripočítané až niekoľko dní potom čo zásielku prevezmete a uhradíte. Počet bodov sa počíta z celej čiastky objednávky, a to vrátane ceny za poštovné / platbu. Akonáhle si zakúpite za svoje body akúkoľvek odmenu, nemožno tento krok už nijako vrátiť späť.

Vernostný systém platí od 01.06.2017, vyhradzujeme si právo na zmenu podmienok tohto systému odmien. V tomto prípade budú zmeny prezentované na našom webe a predovšetkým na tejto stránke minimálne 30 dní predtým, ako začnú platiť.

Registruj sa
Vyber si tovar
Zaplať
Doprava a prevzatie
Získaš body
Body
Zmeň
Za voucher na ďalší tovar
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem