Flavourit

Flavourit 50/50 - STRIKER 20mg, 5x10ml

  4.9 na základe 44 hodnotenia

  Nearomatizovaná báza s vysokým obsahom nikotínu pre domácu výrobu e-liquidov. Ide o päť 10ml báz s koncentráciou nikotínu 20mg/ml. Celý popis

  Skladom onlineSkladom na 7 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra VaprioGO
  • Trnava
  6,50 €
  +získate 6 bodov Viac informácií

  Nearomatizovaná báza s vysokým obsahom nikotínu pre domácu výrobu e-liquidov.

  Ide o päť 10ml báz s koncentráciou nikotínu 20mg/ml. Slúži na miešanie s beznikotínovou bázou pre dosiahnutie požadovanej koncentrácie. Obsahuje PG (propylénglykol) a VG (rastlinný glycerín) vo vyváženom pomere a nikotín. Táto báza je úplne bez zápachu a príchute.

  Flavourit pri výrobe pracuje len s ingredienciami tej najvyššej farmaceutickej kvality a prémiovým švajčiarskym nikotínom. Výsledné produkty neobsahujú žiadne percento vody a ponúkajú tak skutočne prvotriedny zážitok.

  Všetky produkty značky Flavourit sú vyrobené v Českej republike, nielen z tých najlepších surovín, ale i podľa najvyšších štandardov. Sú v súlade so všetkými najnovšími legislatívnymi požiadavkami Českej republiky i celej Európskej únie. Výrobný proces je starostlivo sledovaný a vám sa tak do rúk vždy dostane skutočne kvalitný produkt.

  Každé balenie Flavourit bázy obsahuje špeciálny QR kód, pomocou ktorého si môžete overiť pravosť pôvodu. To možno tiež urobiť na oficiálnych stránkach www.flavourit.team.

  Toto nie je hotový e-liquid, ale len báza. Pre vytvorenie e-liquidu budete ešte potrebovať niektorú z čistých príchutí, ktorá sa s touto bázou zmieša. Kvôli vysokému obsahu nikotínu ideálne zrieďte s bázou bez nikotínu pre dosiahnutie požadovanej koncentrácie.

  Zloženie:
  USP Propylénglykol
  USP rastlinný glycerol
  USP L Nikotín

  Parametre
  VýrobcaFlavourit
  Záruka24 mesiacov
  Objem50 ml
  Intenzita nikotínu20 mg
  Podiel PG/VG50/50
  Klasifikácia zmesi podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008
  Identifikátor výrobkuFlavourit 20mg
  Signálne slovoNebezpečenstvo
  Výstražný symbol nebezpečenstvaGHS06
  InformácieObsahuje: nikotín (ISO) Toxický po požití. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lékara. Uchovávajte uzamknuté. Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním v zberni nebezpečných odpadov. Výrobca: Vitaestyle s.r.o., Štemberova 200, Kyšice, Česká republika, telefón: +420 377 420 697
  Sprievodca výberom
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.