Prehľad spôsobov dopravy

Prehľad spôsobov dopravy

Doručenie na Slovensko

Našou veľkou prioritou je rýchle a spoľahlivé doručenie. Držíme veľké skladové zásoby, drvivá väčšina tovaru je teda stále skladom. U objednávok doručovaných prepravnou spoločnosťou GLS, urobených do cca 16:00 v pracovné dni, odosielame objednávky v ten istý deň a nasledujúci deň vašu zásielku dostanete.

Objednávky s doručením na Slovensko je nutné urobiť cez slovenskú verziu nášho e-shopu. Objednávky sú expedované z nášho slovenského skladu v Bratislave.

GLS doručenie na Slovensko - 2,50 € (nákup nad 30 € ZADARMO)

Osobný odber v predajniach Vaprio.sk

Vo všetkých predajniach môžete nakupovať ihneď bez objednávky, prípadne vytvoriť objednávku pre zaistenie rezervácie, prípadne doručenie tovaru, ktorý v danej predajni nie je skladom. Osobný odber v našich predajniach je vždy zadarmo.

Doručenie do ČR

Pri objednávkach PPL a Geis urobených do cca 18:00 v pracovné dni odosielame v ten istý deň a nasledujúci deň vašu objednávku dostanete. V prípade dopravy Českou poštou odosielame v ten istý deň objednávky urobené do 16:00.

Z dôvodu nutnosti overenia veku pri doručení elektronických cigariet, náplní a príslušenstva v prípade neregistrovaného zákazníka alebo zákazníka bez overenia nemožno vyberať presného prepravcu a balíček vám bude zaslaný so službou overenia veku pri doručení. V prípade overeného online účtu (po prvej doporučenej zásielke alebo pri registrovaní zákazníckej karty na ktorejkoľvek našej predajni) môžete vybrať konkrétneho prepravcu pre doručenie.

Možné formy dopravy pre overené online účty:

Česká pošta - Balík do ruky - 99 Kč (nákup nad 500 Kč doprava ZADARMO)
PPL – Súkromná zásielka - 99 Kč (nákup nad 500 Kč doprava ZADARMO)
Geis – 99 Kč (nákup nad 500 Kč doprava ZADARMO)

Doručenie na výdajné miesta:

Česká pošta Balík na poštu - 89 Kč (nákup nad 500 Kč doprava ZADARMO)
Výdajné miesta Zásilkovna - 49 Kč (nákup nad 500 Kč doprava ZADARMO)

Osobný odber v predajniach Vaprio.cz

Vo všetkých predajniach môžete nakupovať ihneď bez objednávky, prípadne vytvoriť objednávku pre zaistenie rezervácie, prípadne doručenie tovaru, ktorý v danej predajni nie je skladom. Osobný odber v našich predajniach je vždy zadarmo.

Konkrétnu cenu dopravy objednaného tovaru vidíte v druhom kroku objednávky. Všetky objednávky nad 500 Kč majú dopravu po ČR zadarmo. V prípade platby na dobierku je účtovaný poplatok 30 Kč.

Doručenie po EÚ

Doručenie do vybraných štátov EÚ prebieha prostredníctvom Českej pošty - ako doporučená zásielka so sledovacím číslom. Aktuálne dostupné štáty pre doručenie vidíte priamo v e-shope vo výbere dopravy.

Vainoce 2020Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.