-
Ostatné filtre

Vaporesso

Zobraziť všetky značky
Značka Vaporesso vznikla pod záštitou popredného výrobcu súčastí do elektronických cigariet Smoore a trh s e-cigaretami obohatila o originálne produkty s inovatívnym dizajnom, konštrukciou a funkciami. O útok na popredné miesta na trhu sa pričinil jedinečne tvarovaný Target mód, neskôr jeho vylepšená verzia a následne elektronická cigareta Guardian One v pen štýle.

Vaporesso neskôr vytvorilo sériu Tarot s OMNI čipom - jeho aktuálna verzia vďaka elektronike nabitej funkciami stále patrí medzi najlepšie v danej kategórii. Okrem nej ponúka výrobca i iné krásne a konštrukčne vydarené módy. Začiatočníci i pokročilí si prídu na svoje v rámci Veco modelov, ktoré predstavujú jednoduché cigarety v pen štýle určené pre priame poťahovanie do pľúc.

Žhaviace hlavy od Vaporesso tiež stoja za zmienku. Vaporesso sa totiž stalo hlavným producentom keramických hláv. Väčšie CCELL hlavy, menšie EUC hlavy - špeciálna keramická výplň v nich nahrádza klasickú organickú vatu a umožňuje výraznejšiu chuť.

Momentálne je hlavným modelom od Vaporesso Revenger s moderným vzhľadom a vysokým výkonom, je dostupný vo väčšej verzii na dve batérie alebo v menšej verzii s integrovanou batériou. V kombinácii s nízkoodporovým tankom NRG je Revenger dokonalou sadou pre priame poťahovanie do pľúc a veľké mraky pary.
Nájdené produktov
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).