Ako nakupovať chytro alebo šetríme s Vaprio
13.10.2020

Ako nakupovať chytro alebo šetríme s Vaprio

V tomto článku vám vysvetlíme, ako najefektívnejšie nakupovať v našom obchode a zároveň ušetriť či znížiť svoje náklady

Náklady na elektronické cigarety sú v porovnaní s nákladmi na klasické cigarety len zlomok, to už vieme. Vždy je však ešte veľa možností, ako ušetriť ešte viac aj počas používania e-cigariet.

Zákaznícky účet

Nakupujte ako registrovaný zakazník. Nielenže budete mať prehľad o svojich nákupoch a pohodlne si budete vedieť vytvárať nákupné zoznamy, prípadne pridať hodnotenie a komentár k produktu, ktorý ste si zakúpili, no najmä budete za svoje nákupy odmeňovaní zbieraním bodov. V praxi to vyzerá tak, že už po pár mesiacoch si môžete vaše nazbierané body zameniť napríklad za novú e-cigaretu alebo niekoľko náplní zadarmo. Stačí kliknúť vo vašom profile na možnosť Nákup vouchera a naplno vyuziť naše benefity.

TIP: Máte známeho, ktorý rozmýšľa nad kúpou elektronickej cigarety? Pošlite mu ako registrovaný zákazník cez našu stránku odporučenie na produkt a získajte po jeho zakúpení prémiové body na svoj účet. Odporúčanie produktov a aj zbieranie bodov je viazané na registráciu zákazníka, preto je prvá rada jasná: nakupujte ako registrovaný zákazník. Ročne môžete ako registrovaný zákazník nasporiť 50 – 100 eur.

Doprava zadarmo

Poštovné a balné máte úplne zadarmo pri objednávke nad 30 eur.

Nemáte v blízkosti našu predajňu a musíte si svoj tovar pravidelne objednávať online? Poštovné do 30 eur je v cene 2,50 eur, čo je v podstate hodnota jednej náplne. Ako postupovať najefektívnejšie? Bežný zákazník nakupuje spotrebný tovar, ako sú žhaviace hlavy, pody a náplne do svojej e-cigarety pravidelne. Tento tovar ma dlhú expiračnú dobu a nemusíte sa ničoho obávať, ak si ním doplníte svoju objednávku do hodnoty nad 30 eur a získate poštovné zadarmo. Takáto úspora vám môže už za jeden rok nazbierať 30 – 50 eur.

 

Výhodné balenia

Využívajte výhodné balenia. U nás nájdete mnoho náplní v praktických baleniach, ktoré vám šetria peniaze. Máte svoju obľúbenú príchuť? Pochutnáváte si na Frutie, Dreamix alebo napríklad Barly a ďalších náplniach? Ušetrite nákupom výhodných 3x10ml alebo 4x10ml balení a majte zásobu svojho obľúbeného e-liquidu. Na výraznú úsporu pri nákupe týchto balení si rýchlo zvyknete. Ročná úspora: 10 – 30 eur.

Pod systémy

Ušetriť môžete tiež so samotnou elektronickou cigaretou. Rovnako ako existujú modely e-cigariet, v ktorých náplne doslova miznú pred očami s každým potiahnutím, existujú tiež e-cigarety, ktoré majú nízku spotrebu a 10ml flaštička vám s prehľadom vydrží niekoľko dní. Takzvané pod systémy sa vyznačujú nižšími výkonmi a predovšetkým podobným pocitom z vapovania ako z fajčenia klasických cigariet. Jednoduchosť, s akou sa ovládajú, malé rozmery a nízke náklady na prevádzku z pod systémov robia ideálnu začiatočnícku alebo záložnú e-cigaretu. Ročná úspora: od 20 – 50 eur.

  • 4 varianty

Joyetech eGo POD sada

Skladom online

Zásoby a záloha

Nech už však máte akúkoľvek elektronickú cigaretu, najdôležitejšie je mať dostatočné zásoby, a to ako žhaviacich hláv, tak aj e-liquidov. Vždy nakupujte do zásoby a majte poruke náhradnú žhaviacu hlavu alebo náplň. V každej trafike ich totiž nenájdete a v prípade, že vám jedno z toho dôjde, nemusí byť vôbec ľahké odolať pokušeniu klasických cigariet. I preto je ideálne mať poruke nielen dostatočné zásoby, ale tiež záložnú e-cigaretu, niečo, s čím bez problémov prečkáte nedostatok náplne alebo chýbajúcu žhaviacu hlavu. Majte na pamäti, že tak, ako škodí klasické fajčenie vám, tak škodí aj vašej penaženke.

  • 5 variant

ePiston POD systém

Skladom online

Súťaže Vaprio

Naši stáli zákazníci už vedia, že vo Vaprio nikto neprehráva a v našich súťažiach sú vždy garantované výhry. Či už vyhráte novú e-cigaretu, náplň, alebo zľavový poukaz, vždy pôjde o milé prekvapenie a úsporu pre vašu peňaženku. Nezabudnite, že aj Vaprio súťaže sú určené len pre registrovaných zákazníkov.

Vaprio 10 letSprievodca výberom
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.