Automatické e-cigarety

Automatické e-cigarety

Tlačítko? Tieto elektronické cigarety ho nepotrebujú. Prinášame vám výber tých najlepších a najzaujímavejších e-cigariet s automatickým žhavením.

S týmito modelmi nemusíte nič stláčať, stačí si potiahnuť a začne sa okamžite vytvárať para. Tu sa nemusíte báť nechtiac stlačeného tlačítka, e-cigaretu totiž nie je potrebné zamykať, keď ju nosíte vo vrecku alebo v taške. Všetky naviac spája jednoduché používanie a nenáročná údržba. Ideálna elektronická cigareta pre začiatočníkov, perfektná ako záložné zariadenie a skvele sa hodí i ako niečo malé, keď idete na chvíľu von. Tieto e-cigarety sa hodia pre každého.

SMOK Infinix

Aj keď je SMOK známy predovšetkým ako výroca poriadne výkonných mrakostrojov, v poslednej dobe sa vytiahol hneď s niekoľkými pod systémami, z ktorých nás veľmi zaujal Infinix. Krásny dizajn s precíznym spracovaním ponúka ideálne rozmery do ruky. Vďaka svojej ľahkej hmotnosti a tvarom sa pohodlne drží a žhaviace hlavy vnútri podu tvoria bohatú paru a dávajú dobrý hit.

SMOK Infinix

Skladom na centrále

VapeOnly vPen

Vyzerá ako pero, ale nie je. vPen sa môže pochváliť na dnešnú dobu už jedinečnými rozmermi a dizajnom. Prekvapujúco silná batéria s kapacitou 390mAh má slušnú výdrž a z hlavy s odporom 1,3Ω vás čaká príjemné potiahnutie. Vhod iste príde i šikovná krytka náustku a praktické nabíjanie cez micro USB port.

  • 5 variant

VapeOnly vPen štartovací set 390mAh

Skladom online

Eleaf iWu Pod

Originálnym dizajnom a živými farbami hrá krásny pod systém iWu od Eleaf. Pohodlné bočné plnenie 2ml podu dopĺňa zaujímavo riešená vysúvacia krytka. Vysoká kapacita batérie 700mAh poskytne dlhé vapovanie na jedno nabitie. O tom, kedy batériu nabiť, vás informuje farebná LED dióda.

  • 5 variant

Eleaf iWu Pod štartovacia sada

Skladom online

Joyetech eGo AIO Mansion

Elegantná, praktická a so skvelými parametrami. Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Mansion stavia na základni AIO série a kombinuje výhody pod systémov. S batériou s kapacitou 1300mAh si užijete vapovanie pokojne celý deň. Mansion využíva osvedčené hlavy BF a na žhavenie môžete využiť tlačítko alebo si z náustka skrátka iba potiahnuť.

  • 5 variant

Joyetech eGo AIO Mansion sada

Skladom online

Vaporesso Nexus

Schová sa v ruke, vo vrecku a bez problémov ju dáte i do kabelky. Vaporesso Nexus ponúka jednoduchú, všetko v jednom konštrukciu, podporujúcu výborné NX CCELL žhaviace hlavy s odporom 1Ω - ideálne pre poťahovanie ústa-pľúca. Nastaviteľný prívod vzduchu, objem 2ml, kapacita batérie 650mAh, tým všetkým Nexus bezpochyby zaujme.

  • 5 variant

Vaporesso Nexus

Skladom online

Aspire Breeze AIO set

Ako jeden z prvých prišiel s týmto typom konštrukcie a stále sa zaraďuje medzi najlepšie. Aspire Breeze poskytuje vďaka 0,6Ω hlavám krásne voľné potiahnutie plné pary. K Aspire Breeze možno naviac dokúpiť špeciálnu nabíjaciu stanicu, s ktorou si e-cigaretu bez problémov nabijete kdekoľvek a zároveň tak získate extra kapacitu naviac.

  • 4 varianty

Aspire Breeze AIO set

Skladom online
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem