Elektronické cigarety s pribalenou batériou

Elektronické cigarety s pribalenou batériou

Vymeniteľné batérie obvykle nebývajú súčasťou balenia, našli sme však pre vás niekoľko sád, v ktorých batérie nájdete.

Sady elektronických cigariet obsahujú rôzne príslušenstvo, od tankov, cez žhaviace hlavy, až po náhradné diely. Čo v nich však takmer nikdy nenájdete, je e-liquid, ten je potrebné dokúpiť si na mieru. V absolútnej väčšine prípadov chýba tiež batéria, ktorú si môžeme dokúpiť podľa svojich potrieb, prípadne už nejakú máme. Nájdu sa však i také sady, ktoré batérie obsahujú a jediné, čo si teda zostáva dokúpiť, je zmienená náplň.

Poďme sa pozrieť, pri ktorých sadách si už nemusíte lámať hlavu, akú batériu dokúpiť.

Innokin OCEANUS iSub VE - vrátane batérií 20700 - 3000mAh

Innokin sa vždy sústredil predovšetkým na bezpečnosť a kvalitu svojich produktov. Často teda prichádzal s módmi s integrovanou batériou. Teraz sa však predstavuje novinka na výmenné batérie, a nie na hocijaké batérie, ale na nové, výkonné 20700 batérie. Oceanus využíva jednu batériu typu 20700 a je schopný dodať až 110W. Tou najväčšou výhodou tejto sady je však to, že batérie sú súčasťou balenia, a to nie jedna, ale hneď dve.

Joyetech ESPION Solo 21700 80W s ProCore Air + batéria

V rámci svojho desiateho výročia si pre nás Joyetech pripravil skutočne skvelú limitovanú akciu. ESPION Solo, mód určený pre jednu batériu, zvládne s adaptérom či už klasickú batériu 18650, tak aj najnovší typ, 21700. Ten je zároveň súčasťou balenia. S kapacitou 4000mAh a vybíjacím prúdom 30A perfektne ESPION Solo dopĺňa a vy nemusíte hľadať vhodnú batériu. Nie je to iba špičkové spracovanie módu z kvalitných materiálov, ktoré na vás čaká, ale tiež moderný dotykový displej, celá škála funkcií a vynikajúci nízkoodporový tank ProCore Air.

  • 3 varianty

Joyetech ESPION Solo 21700 80W s ProCore Air + batéria

Skladom na centrále

IJOY Captain X3 324W 20700 TC sada vr. batérií

Captain opäť posúva výkonné módy novým smerom. IJOY totiž prichádza s jedným z prvých módov pre tri batérie typu 20700. To vám nielen umožní užiť si poriadny výkon v podobe 324W, ale tiež dlhú výdrž na jedno nabitie. Okrem vysokého vybíjacieho prúdu totiž batérie 20700 poskytujú tiež skvelú kapacitu 3000mAh a čo viac, sú už súčasťou sady, takže si nemusíte robiť starosti s tým, aké si zaobstarať. Captain X3 je teda skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť obrovské mraky.

  • 3 varianty

IJOY Captain X3 324W 20700 TC sada vr. batérií

Skladom online

IJOY GENIE PD270 234W s Captain S TC a 20700 batériou - 6000mAh

Kvalitne spracovaný mód, výkonný tank a dve batérie s poriadnou výdržou. To je IJOY Genie PD270 sada. Skvelá, kompaktná sada, ktorá ponúka mód s vykonom 234W, veľký prehľadný displej a intuitívne ovládanie. Ďalej potom vynikajúci nízkoodporový tank pre priame poťahovanie do pľúc a k tomu dve špičkové batérie, nielen s vysokým vybíjacím prúdom, ale tiež so solídnou kapacitou. Genie PD270 je dokonalá sada, s ktorou ľahko dosiahnete poriadne mraky pary a vernú chuť e-liquidu.

 

Joyetech ESPION Infinite 230W TC sada s ProCore Conquer + batéria

Už dlho nie sú elektronické cigarety len prístroje na vapovanie, ale čím ďalej tým viac sa stávajú módnymi a predovšetkým štýlovými doplnkami, ktoré môže každý obdivovať. Presne touto cestou sa vydáva všetkými farbami hrajúca novinka Espion Infinite od Joyetechu. Veľký predný panel nie je vyplnený displejom, ale programovateľnými LED diódami, s ktorými rozohráte skutočne žiarivú show. A to nie je všetko! Práve predný panel je navrhnutý v štýle takzvaného nekonečného zrkadla, čo vyvoláva skutočne nádherný efekt. Espion Infinite je nádherným zariadením s celým radom originálnych prvkov.

Eleaf iStick Pico 21700 100W sada s Ello + batéria

V svojej tradičnej podobe sa vracia jedna z najobľúbenejších elektronických cigariet. iStick Pico od Eleaf síce trochu narástlo, ale to je jedine dobre. Vďaka tomu sa do neho vojde najnovší typ batérie, 21700, ktorý ponúka dlhšiu výdrž na jedno nabitie a podporuje vyšší výkon. Zväčšilo sa tiež miesto okolo závitu, teraz si užijete i väčšie atomizéry s priemerom do 25mm. Stále však ide o staré dobré Pico, ktoré je až prekvapujúco malé, veľmi príjemne sa drží a bez problémov si ho teda so sebou zoberiete kamkoľvek.

  • 2 varianty

Eleaf iStick Pico 21700 100W sada s Ello + batéria

Skladom na centrále

IJOY ELITE PS2170 100W TC sada - 3750mAh

Sériu módov IJOY pre dve batérie začínajú dopĺňať zariadenia pre jednu batériu. Nižšie výkony a menšie rozmery však nič neuberajú na kvalite, s akou si IJOY vybudovalo silné postavenie na trhu. A ako už býva u tejto značky zvykom, súčasťou sady je okrem obvyklých položiek tiež batéria. V tomto prípade ide o nový typ, 21700, so skvelou kapacitou 3750mAh. Čaká vás teda dlhá výdrž na jedno nabitie a vďaka vysokému vybíjaciemu prúdu tiež poriadny výkon.

  • 3 varianty

IJOY ELITE PS2170 100W TC sada - 3750mAh

Skladom na centrále
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem