Predstavujeme NS-Pod

Predstavujeme NS-Pod

Najjednoduchší pod systém. NS-Pod prichádza s predplnenými podmi, ktoré do batérie jednoducho zasuniete a môžete okamžite vapovať.

Pod systémy patria medzi hity poslednej doby a sú ideálnymi zariadeniami pre fajčiarov, ktorí hľadajú lepšiu alternatívu za klasické cigarety. Pre skutočne bezstarostnú skúsenosť s e-cigaretou, nevyžadujúcu takmer žiadnu údržbu, ponúkame NS-Pod, elektronickú cigaretu s predplnenými podmi.

Čo to je?

NS-Pod patrí medzi takzvané pod systémy, čo je jednoduchá elektronická cigareta, ktorá nevyžaduje žiadne komplikované nastavovanie, jej používanie je ľahké a je ideálna pre absolútnych začiatočníkov. Jediné, o čo je potrebné sa starať, je nabíjanie a dopĺňanie náplne. A práve dopĺňanie náplne pri NS-Pod s už predplnenými podmi odpadáva.

Ako to vyzerá

Ľahká, kovová konštrukcia je vďaka matnému povrchu veľmi príjemná do ruky. NS-Pod sa pohodlne drží a najmä, dá sa uložiť takmer kamkoľvek. Bez problémov ho teda môžete mať vo vrecku alebo v taške, bez toho, aby zaberal príliš veľa miesta. Šikovný výrez v tele batérie ponúka prehľad o ostávajúcom stave náplne v pode.

Ako to funguje

Jednoduchšie už to byť nemôže. Všetko potrebné je vnútri podu, teda plastovej nádržky, ktorá zároveň slúži ako náustok a obsahuje nielen žhaviacu špirálku spoločne s vatou, ale tiež e-liquid. Takto predplnený a pripravený pod stačí zasunúť do NS-Pod batérie a môžete začať vapovať. Žiadne zakvapkávanie, žiadne čakanie, NS-Pod je pripravený na okamžité použitie.

Nepotrebujete ani držať tlačítko, NS-Pod má automatické žhavenie a akonáhle začnete z náustku poťahovať, vytvoríte paru, ktorú vdýchnete. Kapacita batérie, 380mAh, vydrží prekvapujúco dlho a vďaka micro USB portu je veľmi rýchlo nabitá. K dispozícii je vám tiež praktický farebný LED indikátor, informujúci o ostávajúcej kapacite batérie. A čo keď sa špirálka a vata opotrebujú alebo keď sa minie náplň? V takom prípade nemusíte nič rozoberať, ani náplň dopĺňať, stačí vymeniť celý pod a môžete pokračovať vo vapovaní.

Na záver

Nevyhovujú vám tabakové alternatívy, premýšľate o elektronickej cigarete, ale zatiaľ vás odrádzala údržba s nimi spojená? NS-Pod pre vás bude výbornou voľbou. Batériu stačí nabiť, pod vymeniť a môžete vapovať ovocné i tabakové náplne.

Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem