Sady pre poťahovanie ústa-pľúca

Sady pre poťahovanie ústa-pľúca

Prezrite si sady určené pre poťahovanie ústa-pľúca. Integrované batérie, ale i vymeniteľné, väčšie i menšie sady, každá z týchto e-cigariet má niečo do seba.

Ponuka sád pre poťahovanie ústa-pľúca nie je taká široká ako tých pre priame poťahovanie do pľúc. Postupne sa ale táto dlho opomínaná kategória rozširuje o skvelé sady, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Ak teda vyberáte nejaký komplet pre klasické poťahovanie, možno nájdete v našom výbere to, čo hľadáte.

Joyetech CUBOID Lite s Exceed D22 TC sada - 3000mAh

Nový modelový rad Exceed neprichádza len s klasickými batériami, ale objavuje sa tiež vo variante s Cuboid Lite módom, ktorého veľký farebný displej ponúka prehľadné nastavenie hneď niekoľkých režimov. Integrovaná batéria s kapacitou 3000mAh bez problémov vydrží celý deň a naviac ju je možné rýchlo nabiť až 2A. Pribalený clearomizér Exceed D22 ľahko zväčšíte zo základných 2ml na 3,5ml a nájdete pri ňom tiež žhaviace hlavy, či už pre poťahovanie ústa-pľúca, či pre potiahnutia priamo do pľúc.

  • 2 varianty

Joyetech CUBOID Lite s Exceed D22 TC sada - 3000mAh

Skladom na centrále

Joyetech eVic Primo Fit 80W sada s Exceed Air Plus 2800mAh

Na podobné parametre ako CUBOID Lite láka tiež eVic Primo Fit, s o niečo málo slabšou integrovanou batériou ponúka tradičný čiernobiely displej a ergonomické tvary, skvele padnúce do ruky. Spolu s ním v sade nájdete upravenú verziu Exceed clearomizéra v prevedení Air Plus. Široké sklenené telo má kapacitu 3ml a tešiť sa môžete i na vylepšené plnenie, pri ktorom už nie je potrebné nič skrutkovať, hornú časť jednoducho odsuniete.

  • 4 varianty

Joyetech eVic Primo Fit 80W sada s Exceed Air Plus 2800mAh

Skladom online

Aspire X30 sada Rover s Nautilus X a NX30 Módom

Malá sada s integrovanou batériou, ktorá sa môže pochváliť jedným z najlepších tankov na továrenské hlavy pre poťahovanie ústa-pľúca. Kapacita 2000mAh, nastaviteľný výkon až 30W a len to najdôležitejšie. Ľahké nastavenie výkonu alebo napätia dopĺňa režim priameho výstupného napätia Bypass. Nautilus X je s hlavami s odporom 1,8Ω perfektne utiahnutý a ponúka tak príjemné potiahnutie. S inovatívnou U technológiou si naviac užijete i vernú chuť e-liquidu.

  • 4 varianty

ASpire X30 sada Rover s Nautilus X a NX30 Módom

Skladom online

Sada Aspire Zelos 50 + Nautilus 2

Tiež Zelos ponúka integrovanú batériu, ktorá však poteší o niečo málo väčšou kapacitou. S 2500mAh si už v pokoji vystačíte po celý deň, obzvlášť potom s vyššími odpormi 1,8Ω, s ktorými pracuje ďalší zástupca zo série Nautilus. Druhá verzia pôvodného populárneho tanku Nautilus má krásne utiahnuté potiahnutie, precízne nastaviteľný prívod vzduchu, veľký výber žhaviacich hláv a skvelé podanie chuti. Spoločne so Zelos módom je to ideálna kombinácia.

  • 3 varianty

Sada Aspire Zelos 50 + Nautilus 2

Skladom na centrále

WISMEC CB-60 VW sada s clearomizérom Amor NS

WISMEC našiel zaľúbenie v sadách pre poťahovanie ústa-pľúca. Prvým zástupcom v tejto kategórii je CB-60. S integrovanou batériou s kapacitou 2300mAh si môžete dovoliť nastaviť až 60W. Dostupný je naviac iba režim výkonu, CB-60 je teda ideálny pre začiatočníkov a pre tých, ktorí nevyužívajú teplotné režimy. Mód dopĺňa Amor NS atomizér a dve žhaviace hlavy s vyšším odporom 1,5Ω. Správne utiahnuté potiahnutie a verné podanie chuti si užijete či už s klasickými e-liquidmi, tak aj s tými obsahujúcimi nikotínovú soľ.

WISMEC CB/80 sada s Amor NS Pro

CB-80 vychádza s vyššie zmieneného modelu, ale prichádza s niekoľkými zmenami. Predovšetkým, ide o mód s vymeniteľnou batériou (nie je súčasťou balenia), vyšším výkonom, až 80W, a plnou výbavou v podobe všetkých teplotných režimov i priameho výstupného napätia, to všetko v krásnom dizajne a s do ruky perfektne padnúcou konštrukciou. Mód naplno využijete s pribaleným atomizérom Amor NS Pro a jeho dvomi žhaviacimi hlavami. WS04 má odpor 1,3Ω a je určená pre poťahovanie ústa-pľúca, WS01 je zas s odporom 0,2Ω vytvorená pre priame poťahovanie do pľúc a vysoké výkony. S CB-80 sadou si užijete oboje.

  • 5 variant

WISMEC CB-80 sada s Amor Pro

Skladom online

Witcher XER 90W sada 

Svoju sadu pre poťahovanie ústa-pľúca má tiež menej známa značka Rofvape. V ich sériovom rade Witcher sa objavuje sada XER s luxusne spracovaným módom a tankom. Nájdete tu všetky bežne dostupné režimy, výkon až 90W, micro USB nabíjanie a predovšetkým možnosť výmeny batérie 18650 (nie je súčasťou balenia). Inteligentne navrhnutý XER tank má sklenené telo ukryté za kovovou konštrukciou a užijete si s ním poťahovanie ústa-pľúca vďaka hlave s odporom 1Ω a priame poťahovanie do pľúc s hlavou 0,3Ω.

Witcher XER 90W sada

Nie je skladom
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem