Joyetech

Joyetech CUBIS Pro Mini Clearomizér - 2ml

Zmenšený Cubis Pro Mini ponúka presne tie isté prednosti ako jeho väčšia verzia. Využijete tak upravenú hornú základňu, ktorá nielenže spríjemní vapovanie na nižších odporoch, ale tiež uľahčí plnenie, vďaka dvojitému otváraniu. Celý popis

Predaj skončil

Zmenšený Cubis Pro Mini ponúka presne tie isté prednosti ako jeho väčšia verzia. Využijete tak upravenú hornú základňu, ktorá nielenže spríjemní vapovanie na nižších odporoch, ale tiež uľahčí plnenie, vďaka dvojitému otváraniu.


Vďaka skutočne malým rozmerom sa kapacita znížila na 2ml. Vďaka ľahkému hornému plneniu si však môžete tank naplniť behom chvíľky. S Cubis Pro Mini už nie je potrebné vyskrutkovať celú hornú základňu so žhaviacou hlavou, držať ju, alebo ju niekam položiť, teraz stačí vyskrutkovať vrchnú časť pod náustkom. Žhaviaca hlava so základňou tak stále zostáva naskrutkovaná v tanku.

Cubis Pro Mini podporuje všetky súčasné BF žhaviace hlavy vrátane NotchCoil. Máte tak široký výber od nízkoodporových pre priame poťahovanie do pľúc, až po tie s vyššími odpormi pre klasické fajčenie štýlom ústa-pľúca. Súčasťou sady je tiež nový typ LVC žhaviacej hlavy, kde si môžete prispôsobiť prívod e-liquidu k vate.

Obsah balenia a parametre

1x Joyetech Cubis Pro Mini
1x žhaviaca hlava BF SS316 0,5Ω (15W-30W)
1x žhaviaca hlava LVC Clapton 1,5Ω
1x náhradný špirálový náustok

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Priemer: 22mm
Kapacita: 2ml
Závit: 510
Materiál: Nerezová oceľ a Pyrex
Horné plnenie

Obsah balenia a parametre

Inovatívny design

Originálny ”Cup design” umožňuje do Cubis Pro Mini e-liquid naliať ako do pohára a vzhľadom k tomu, že prívod je v hornej časti tanku, nehrozí žiadne pretekanie.

Inovatívny design

Prívod vzduchu

Vylepšený je tiež prívod vzduchu. Horné ovládanie je teraz prehľadnejšie a je jasne vidieť, ako moc máte prívod otvorený. Ešte lepšie si tak nastavíte optimálnu silu potiahnutia.

Prívod vzduchu

Horné plnenie

Pre naplnenie Cubis Pro stačí odskrutkovať vrchnú časť pod náustkom a tank naplniť do jednej z dvoch postranných dierok. Už tak nemusíte vyskrutkovávať celú hornú základňu so žhaviacou hlavou.

Horné plnenie
Parametre
VýrobcaJoyetech
Záruka24 mesiacov
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem