Ehpro True MTL RTA

Novinka
Ehpro True MTL RTA
Ehpro True MTL RTAEhpro True MTL RTAEhpro True MTL RTAEhpro True MTL RTAEhpro True MTL RTAEhpro True MTL RTAEhpro True MTL RTA
ČiernaČiernaSkladomodoslanie zajtraSkladom na 3 predajniach25,50 €
+-
ModráSkladom na centráleNa obj. 24hodSkladom na 3 predajniach25,50 €
+-
StriebornáStriebornáSkladom na centráleNa obj. 24hodSkladom na 3 predajniach25,50 €
+-
Technické parametre
VýrobcaEhpro
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéru22 mm
TypRTA
Počet špirálieksinglecoil
Prívod vzduchuSpodný
+získate 25 bodov (Viac informácií)

V histórii elektronických cigariet nebolo lepšie obdobie pre vapovanie ústa-pľúca než práve teraz. Ponuka kvalitných a cenovo dostupných atomizérov je obrovská a neustále sa naviac rozširuje. Posledným prírastkom je True MTL RTA od veterána na trhu, Ephro. Klasický priemer 22mm zaistí bezproblémovú kompatibilitu s celým radom módov, vrátane tých menších s nižším výkonom. True MTL RTA ponúka objem 2ml, praktický otočný systém plnenia a detailné nastavenie prívodu vzduchu v podobe piatich otvorov s rôznymi priemermi. Čaká vás teda krásne utiahnuté potiahnutie.

Vnútri na vás čaká zaujímavo navrhnutá základňa. Na prvý pohľad klasické kontakty ukrývajú svorkový systém a True MTL teda ponúka dva spôsoby inštalovania špirálky. Jednak je možné konce špirálky umiestniť pod skrutky a jednak pod svorky. Priamo pod špirálkou sa nachádza otvor privádzajúci vzduch. Ten sa v malej komore perfektne premieša s vytvorenou parou a poskytne vám jedinečný chuťový zážitok. Mieru utiahnutosti potiahnutia si hravo nastavíte vďaka piatimi otvorom na spodnej základni.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia a parametre

1x Ehpro True MTL RTA
1x široké sklenené telo 3ml
1x skrutkovač
1x balenie tesniacich krúžkov
2x predmotaná špirálka
2x skrutka

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 41,5mm x 22mm
Objem: 2ml
Špirálka: Jedna
Závit: 510
Náustok: 510

Konštrukcia

Základňa, sklenené telo, horná časť a náustok, jednoduchá a ľahko rozložiteľná konštrukcia. Rovné sklenené telo je možné vymeniť za široké a navýšiť tak objem až na 3ml.
Konštrukcia
Základňa

Základňa

Malá základňa pre jednu špirálku ponúka dva spôsoby inštalácie. Konce špirálky tak môžete uložiť klasicky pod skrutky, alebo pod svorkový kontakt.

Plnenie

Žiadne skrutkovanie, hornú časť tanku jednoducho otočte a True MTL potom môžete pohodlne naplniť.
Plnenie
Prívod vzduchu

Prívod vzduchu

Päť otvorov, päť rôznych priemerov, päť rôzne utiahnutých potiahnutí. Nastavenie prívodu vzduchu na True RTA prináša ten pravý MTL pôžitok.
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..
Príslušenstvo
Skladomodoslanie zajtra
Skladom na 4 predajniach
2,70 €
Skladomodoslanie zajtra
Skladom na 4 predajniach
4,20 €
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem