VandyVape

VandyVape BSKR Mini V2 MTL RTA

5 na základe 1 hodnotenia

Legenda medzi MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. atomizérmi sa vracia v novej mini verzii. Berserker od Vandy Vape si už v mnohých svojich variantoch zamilovali vaperi po celom svete. Celý popis

Gunmetal
Gunmetal
Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Komárno
 • Nitra
 • Trnava
38,50 €
Matná čierna
Matná čierna
Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Bratislava - Dúbravka
 • Komárno
 • Nitra
38,50 €
Strieborná
Strieborná
Nie je skladomSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava - Dúbravka
 • Komárno
 • Košice
38,50 €
Zlatá
Zlatá
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
38,50 €
+získate 38 bodov Viac informácií

Legenda medzi MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. atomizérmi sa vracia v novej mini verzii. Berserker od Vandy Vape si už v mnohých svojich variantoch zamilovali vaperi po celom svete. Teraz majú možnosť pridať do svojej zbierky ďalšie skvelé RTARebuildable Tank atomizér, teda atomizér s tankom (nádržkou) pre namotanie vlastných špirálok. pre poťahovanie ústa-pľúca. Vandy Vape Berserker Mini V2 bude vďaka svojmu 22mm priemeru skvelým atomizérom pre vaše menšie módy. Okrem klasického skleneného tela nájdete v balení ďalšie dve telá. Zatiaľ čo telá zo skla a PEI ponúkajú objem 2ml, celokovové telo navyšuje celkový objem až na 2,5ml. Okrem extra tiel na vás v balení čakajú tiež extra náustky rôznych tvarov. Vyberiete si teda presne ten, ktorý vám bude vyhovovať najviac.

Vnútri Berserker Mini V2 nájdete typickú MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. základňu. Malý priemer a dva kontakty dokonale uložené v kompaktnej komore. Jednu žhaviacu špirálku ľahko nainštalujete priamo nad úzky otvor, privádzajúci vzduch. A práve so vzduchom sa v Berserker Mini V2 môžete naplno vyhrať. V balení totiž nájdete špeciálne adaptéry, ktoré sa vkladajú pod špirálku a jednoducho tak ovplyvníte množstvo privádzaného vzduchu a voľnosť potiahnutia. Celkovo sedem adaptérov s priemermi 0,8mm až 2mm a k tomu jeden s dvomi 1mm otvormi, také sú možnosti nastavenia vzduchu, ku ktorým je potrebné ešte pripočítať tradičné ovládanie prívodu vzduchu na základni, kde si jednotlivo nastavíte až sedem otvorov. Špičkový MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. atomizér je späť.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x Berserker Mini V2 MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. RTARebuildable Tank atomizér, teda atomizér s tankom (nádržkou) pre namotanie vlastných špirálok.
2x extra náustok
1x PEI telo
1x kovové telo
8x adaptér prívodu vzduchu
2x Superfine MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. Fused Clapton špirálka 0,74Ω
Náhradné súčiastky

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Rozmery: 34,8mm x 22mm (bez náustku)
Objem: 2ml / 2,5ml
Špirálky: Jedna
Náustok: 510
Závit: 510

Obsah balenia a parametre

Základňa

Dva kvalitné kontakty v malej základni, to je ideálne miesto pre vašu MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. špirálku, ktorá bude usadená priamo nad prívodom vzduchu. Skvelo vyriešené sú tiež kanáliky pre prívod vaty.

Základňa

Plnenie

Plniaci otvor je prístupný po otočení hornej časti tanku. Atomizér je naviac vybavený detskou poistkou, otočením horného krúžku uzatvoríte alebo otvoríte plniaci otvor.

Plnenie

Adaptéry

Prívod vzduchu a voľnosť potiahnutia neovplyvníte iba klasicky krúžkom na základni, ale tiež špeciálnymi adaptérmi, ktoré sa vkladajú priamo do základne pod špirálku.

Adaptéry

Náustky a telá

Okrem adaptérov a ďalšieho príslušenstva nájdete v balení tiež celkovo tri telá (sklo, PEI a kov) a tri náustky rôznych tvarov.

Náustky a telá
Parametre
VýrobcaVandyVape
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra22 mm
Objem tanku2 ml *
FarbaGun metal, Čierna, Strieborná, Zlatá
Typ airflowSpodný
Počet špirálokSinglecoil
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Vianoce 2021Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.