-
Ostatné filtre

Digiflavor

Zobraziť všetky značky
Digiflavor už svojim názvom napovedá, že vývoj svojich produktov orientuje na podanie chuti. V portfóliu tejto mladej spoločnosti nájdeme predovšetkým motacie atomizérry, RTA či RDA, a na svoje si prídu fanúšikovia priameho poťahovania do pľúc i klasického ústa-pľúca. Atomizér pre MTL pod názvom Siren sa už dá nazvať kultovým, pre štýl ústa-pľúca je stávkou na istotu a k tomu poteší skvelá chuť s dokonale vyváženým potiahnutím.

Kvapkacie atomizéry sú však tými, ktoré musíte v záujme skutočne najlepšieho podania chuti vyskúšať. RDA od Digiflavor sú zaujímavé kúsky, často vznikli v spolupráci so skúsenými recenzentmi. Konkurenciu prekonávajú najmä Aura RDA a Drop RDA. Ak chcete vyskúšať špeciálny mesh miesto klasických špirálok, Digiflavor nesklame a prináša vynikajúci atomizér Mesh PRO RDA.

Ak hľadáte kvalitné atomizéry so špičkovou konštrukciou, vynikajúce MTL tanky či RDA, pozrite sa bližšie na Digiflavor a nebudete ľutovať.
Nájdené produktov
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).