2
82
Ostatné filtre

Digiflavor

Zobraziť všetky značky
Digiflavor už svojim názvom napovedá, že vývoj svojich produktov orientuje na podanie chuti. V portfóliu tejto mladej spoločnosti nájdeme predovšetkým motacie atomizérry, RTA či RDA, a na svoje si prídu fanúšikovia priameho poťahovania do pľúc i klasického ústa-pľúca. Atomizér pre MTL pod názvom Siren sa už dá nazvať kultovým, pre štýl ústa-pľúca je stávkou na istotu a k tomu poteší skvelá chuť s dokonale vyváženým potiahnutím.

Kvapkacie atomizéry sú však tými, ktoré musíte v záujme skutočne najlepšieho podania chuti vyskúšať. RDA od Digiflavor sú zaujímavé kúsky, často vznikli v spolupráci so skúsenými recenzentmi. Konkurenciu prekonávajú najmä Aura RDA a Drop RDA. Ak chcete vyskúšať špeciálny mesh miesto klasických špirálok, Digiflavor nesklame a prináša vynikajúci atomizér Mesh PRO RDA.

Ak hľadáte kvalitné atomizéry so špičkovou konštrukciou, vynikajúce MTL tanky či RDA, pozrite sa bližšie na Digiflavor a nebudete ľutovať.
Nájdené produktov
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.