1
82
Ostatné filtre

WISMEC

Zobraziť všetky značky
Wismec patrí v porovnaní s ostatnými medzi mladé firmy, ale na trhu s elektronickými cigaretami získal významné miesto - stačilo na to niekoľko úspešných modelov a rád, z ktorých sa čoskoro stali bestsellery. Wismec sa okamžite posunul na popredné priečky výrobcov udávajúcich smer celého odvetvia.

Na začiatku Wismec upútal módmi Presa, no ich dvorný dizajnér, Američan Jay Bo navrhol kultový mód na tri batérie, Reuleaux. Prvá luxusná verzia Reuleaux s DNA čipom bola nasledovaná dostupnejším RX200 modelom, RX200S a univerzálnym RX2/3. Nová séria módov a e-cigariet od dizajnéra Jay Bo zas nesie názov Sinuous. Rozmanité portfólio Wismec, z ktorého si vyberie každý, dopĺňa stredne výkonná elektronická cigareta P80, Predator P228 pre dve batérie, SW v pen štýle a s integrovanou batériou FJ200.

Wismec je na rozdiel od podobných spoločností všestranný a ponúka nielen klasické regulovateľné módy mnohých rozmerov a parametrov, jednoduché e-cigarety v pen štýle, ale i mechanické módy, ako sú Noisy Cricket, alebo tanky RDA IndeRemix a RTA Cylin.
Nájdené produktov
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.