Overenie plnoletosti
17.08.2022

Overenie plnoletosti

Vážení zákazníci, vzhľadom na právnu úpravu, ktorá rieši predaj elektronických cigariet, sme povinní overiť vašu plnoletosť pred uskutočnením samotného nákupu. Medzi dlhodobé priority spoločnosti Vaprio patrí aj to, aby sa elektronické cigarety a náplne nedostali do rúk osobám mladším ako 18 rokov. Pre overenie vašej plnoletosti vám ponúkame niekoľko možností.

Ako postupovať pre overenie plnoletosti?

  • V prvom kroku sa prihláste do svojho účtu. Ak nemáte registráciu na stránke Vaprio, zvoľte možnosť Registrácia.
  • Vo vašom užívateľskom profile nájdete záložku Overenie plnoletosti.

*Pokiaľ ste v minulosti nakupovali ako registrovaný zákazník a bola vaša plnoletosť overená zásielkou, je váš účet overený a nie je potrebné proces overenia absolvovať.

  • Zvoľte si jednu z možností overenia plnoletosti a postupujte podľa informácií na stránke.
  • Úspešný proces overenia plnoletosti je jednorazový a pri ďalších objednávkach ho už nebudeme vyžadovať.

Overenie v predajni

Navštívte jednu z našich Vaprio predajní. Pri nákupe vám založíme zákaznícku kartičku a počas toho overíme aj vašu plnoletosť. Zákaznícku kartu je možne založiť k novému, ale aj k existujúcemu Vaprio účtu.

Po založení zákazníckej kartičky môžete začať využívať aj online nakupovanie.

Overenie pomocou IDGuard

Overenie plnoletosti online vďaka najnovšej technológii. 

Spustite proces identifikácie idGuard na akomkoľvek zariadení, ktoré disponuje kamerou (v prípade, že spúšťate proces overenia na zariadení bez kamery, stačí zvoliť v prvom kroku možnosť Zmeniť zariadenie. Otvorte v svojom smartfóne režim fotoaparátu a nasnímajte QR kód. Následne kliknite na odkaz a pokračujte v procese overenia na smartfóne). Nie je potrebné nič inštalovať, celá služba prebieha priamo v prehliadači. Na overenie identity budete potrebovať občiansky preukaz, prípadne vodičský preukaz.

*Po overení vašej plnoletosti budú všetky údaje zmazané a nikde sa nebudú ukladať.

Po úspešnom overení budete môcť okamžite začať nakupovať online.

Úspešný proces overenia plnoletosti je jednorazový a pri ďalších objednávkach ho už nebudeme vyžadovať. Práve z toho dôvodu je možné nakupovať už len ako registrovaný zákazník. Veríme, že celý proces úspešne zvládnete a v prípade akýchkoľvek komplikácií sme tu na to, aby sme vám pomohli. Môžete nás kontaktovať cez mail alebo na našej bezplatnej info linke +421 800 221 170.  

Vaprio Premium
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).