Šiškové príchute

Šiškové príchute

Sú sladké, plné cestových, cukrových, ale často i ovocných tónov, šišky patria medzi vynikajúce príchute, ktoré stoja za vyskúšanie.

Tieto smažené zákusky patria medzi dominantné a najobľúbenejšie príchute. Objavujú sa v mnohých variantoch, ale tiež ako absolútna klasika, ktorou je iba pocukrovaný donut. Vďaka špecifickým cestovým tónom sa do nich okamžite zamilujú priaznivci dezertových príchutí a vďaka kombiniáciám s rôznym ovocím sú ideálnym vstupom do sveta cestových pochúťok, ku ktorým by sa milovníci ovocia len ťažko dostávali.

CHILL PILL - Šiškový popcorn (Tasty mania - Donut popcorn power) príchuť

Príchute z Malajzie patria k tým najlepším. Ich intenzita, zaujímavé kombinácie a vernosť predlohe ich radia medzi veľmi vyhľadávané. Bezpochyby vás o tom presvedčia malé šišky, spoločne s chrumkavým karamelovým popcornom tvoriace silnú kombináciu, ktorú ocenia iba skutoční znalci.

Príchuť SuperVape - Sladký donut (Donut Sucre Glace)

Pravý a poctivý, dokonale verné podanie bohato pocukrovaného donutu s plnou cestovou chuťou. Silne návyková príchuť lahodne krémovej šišky s poriadnou dávkou cukru.

Čokoládový donut / Chocolate Glaze Doughnut - Príchuť Flavour Art

Prvotriedne cesto a poleva z lahodnej čokolády, tento variant rozhodne patrí medzi najobľúbenejšie. V starostlivosti talianskych majstrov Flavour Art ide o znamenitú pochúťku, ktorá nesmie chýbať milovníkom sladkých príchutí.

Marina Vape Donuts

Nie je prekvapením, že priamo z USA prichádza rovno celá séria príchutí zameraná na šišky. Donuts od Marina Vape ponúka dokonale vláčne cesto, buď s čučoriedkovým alebo s jahodovým džemom, ale tiež v špeciálnej kombinácii s kúskami ovocných cereálií.

Revolute Classic príchuť - Donut (Donut)

Americká klasika vo francúzskom prevedení. Donut posypaný štedrou dávkou cukru má výraznú, ale nevtieravú chuť, ktorej príjemné cestové tóny sú dovedené k dokonalosti.

Revolute Classic príchuť - Donut (Donut)

Skladom online

VapeGear Flavours - Donut s polevou (Glazed Donut)

VapeGear ponúka mnoho vynikajúcich mixov, ale i jednodruhových lahôdok. Chýbať medzi nimi nemôže ani americká smažená pochúťka s otvorom uprostred. Tiež od VapeGearu si ju zamilujete, a to nielen vďaka sladkej poleve.

Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem