Alkoholové príchute

Alkoholové príchute

Ovocné, koláčové, príchute do elektronických cigariet sú skutočne rozmanité, vychutnať si môžete dokonca alkoholové.

Nepriaznivých účinkov sa však báť nemusíte, nebude vám zle, ani vás nebude bolieť hlava, iba si vychutnáte skvelé a netradičné príchute s výraznými tónmi.

Vybrali sme pre vás hneď niekoľko rumov, absintov a nejakú tú whisky. S nimi si užijete tú pravú a kvalitnú chuť alkoholu.

Whisky / Whiskey - Príchuť Flavour Art

Zemitá, verná príchuť whisky s náznakom rašeliny od talianskych majstrov z Flavour Art.

Whisky - príchuť Flavour Art

Skladom online

Jamajský rum / Jamaica Special - Príchuť Flavour Art

Tento jamajský rum je skutočne špeciálny a ideálny pre miešanie s ďalšími príchuťami. Pripravte si ovocie, sušienku, Viedenský krém alebo kávu, s tým všetkým si Jamajský rum vychutnáte naplno.

Príchuť Cirkus - Červený absint / Red Absinthe

Dokonalé spojenie chutí. Absint a červené bobule prichádzajú s výraznými tónmi a chladivou mentolovou bodkou.

Príchuť Cirkus - Jablkový absinth / Apple Absinthe

Nemáte radi červené bobule? Skúste jablká v kombinácii s absintom. Prekvapujúco skvele sa dopĺňajúca kombinácia, ktorá osvieži i vďaka príjemne chladivému mentolu.

Príchuť Clouds of Lolo - Ananásová torta s rumom (Gaius)

Rum si nemusíte vychutnávať samotný, čo napríklad vo vynikajúcej piškótovej torte s kúskami ananásu? Táto príchuť je absolútne podmanivá.

Fuck the Rules - Ovocný čaj s rumom (N. 14) - príchuť 20ml

Kvapka rumu v čaji pre zahriatie neuškodí. V nemeckom rade Fuck the Rules si vychutnáte úžasný ovocný čaj s ľahkým rumovým nádychom.

Melipona - príchuť T-Juice

Britská príchuť, tahitská vanilka a madagaskarský bourbon. Ingrediencie z celého sveta dávajú dohromady lahodnú príchuť.

Melipona - príchuť T-Juice

Skladom na centrále

Absolum (jablko, citrón, absinth) - Revolute High-End príchuť

A ešte raz absint, tentokrát v spojení s jablkami a citrusovými plodmi. Ovocná a svieža príchuť pre prípady, kedy neviete, na čo máte chuť.

Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem