E-cigareta ako vianočný darček
06.12.2022

E-cigareta ako vianočný darček

Elektronická cigareta je skvelým vianočným darčekom pre fajčiarov, ktorí už majú dosť zápachu a prázdnej peňaženky.

Blížia sa Vianoce a s nimi aj každoročné vymýšľanie a vyberanie darčekov pre našich najbližších. Opäť môžeme zvoliť niečo praktické, niečo drahé alebo niečo vlastnoručne vyrobené. A ak máme v našom okolí fajčiara, ktorý by sa svojho zapáchajúceho zlozvyku rád zbavil, môžeme pre neho či pre ňu vybrať elektronickú cigaretu.

Moderné e-cigarety sú jednoduché a ich ovládanie zvládne každý, zároveň sú kvalitné a užijete si s nimi prvotriedne vapovanie, vďaka ktorému na tabakové cigarety obdarovaný rýchlo zabudne. E-cigarety nesmrdia, neobsahujú také škodlivé látky ako klasické cigarety a oproti nim sú zároveň výrazne lacnejšie, takže vďaka nim aj citeľne ušetríte.

Nenechajte sa zaskočiť širokou ponukou modelov, pripravili sme si pre vás šikovného sprievodcu výberom e-cigarety a zároveň je dostupná aj kategória, kde nájdete sady, ideálne pre začiatočníkov. Ak si však nebudete vedieť rady, naši špecialisti v predajniach alebo na online chate v e-shope vám s výberom poradia a pomôžu vybrať ideálne zariadenie aj príslušenstvo presne podľa vašich potrieb.

Vaprio Premium
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).