Hra svetiel

Hra svetiel

Svietia, blikajú, hrajú všetkými farbami. Tieto e-cigarety sú vybavené LED diódami a vedia urobiť poriadnu show.

Elektronické cigarety sú v súčasnosti už omnoho viac než len batériou žhaviacou špirálku. Mnohé z pokročilých módov ponúkajú rad jedinečných a mnohokrát nečakaných funkcií. Tiež dizajn e-cigariet sa odpútal od konzervatívneho konceptu a výrobcovia sa predháňajú v originalite, ktorá často hrá hlavnú rolu.

Jeden z naojbľúbenejších prvkov, pomocou ktorého sa dá e-cigareta skrášliť, sú LED diódy. Či už sa rozsvietia len pri žhavení alebo sa dajú ľubovoľne naprogramovať v akejkoľvek farebnej kombinácii, tieto svetlá bezpochyby dodávajú módu prvok jedinečnosti.

Joyetech ESPION Infinite 230W TC sada s ProCore Conquer + batéria

Veľký predný panel Joyetech ESPION Infinite nie je vyplnený displejom, ale programovateľnými LED diódami, s ktorými rozohráte skutočne žiarivú show. A to nie je všetko! Práve predný panel je navrhnutý v štýle takzvaného nekonečného zrkadla, čo vyvoláva skutočne nádherný efekt. Štýlový a výkonný mód s množstvom funkcií.

Eleaf Lexicon 235W TC sada s ELLO Duro

RGB a podsvietenie, Eleaf Lexicon hrá všetkými farbami a dokáže vytvoriť neskutočnú show. Nastavte si farbu, akú chcete a vyberte si štýl podsvietenia. Lexicon šikovne zabudoval LED diódy do svojho jedinečného dizajnu. Kvalitne spracovaný lesklý povrch s výraznými farbami dokonale dopĺňa sériu LED diód a dve nekonečné zrkadlá v rohoch.

  • 6 variant

Eleaf Lexicon 235W TC sada s ELLO Duro

Skladom online

SMOK Veneno kompletná sada s TFV8 Big Baby Light Edition

Štýlový, podsvietený a výkonný, tiež mód od SMOK sa môže pochváliť LED diódami, a to hneď siedmimi. Tie podporujú až dvanásť farebných variácií a perfektne tak dopĺňajú symetrický dizajn Veneno módu. V sade nájdete okrem podsvieteného módu tiež podsvietený nízkoodporový tank TFV8 Big Baby. Okrem toho je mód vybavený veľkým, farebným a prehľadným displejom s novým užívateľským rozhraním.

  • 3 varianty

SMOK Veneno kompletná sada s TFV8 Big Baby Light Edition

Skladom online

SMOK T-Priv - kompletná sada

Robustné telo tohto futuristicky navrhnutého módu s krásnym dizajnom a novospracovaným povrchom je plné výrezov, v ktorých sú ukryté LED diódy. Tie si možno ľubovoľne prispôsobiť, či už farbou, alebo štýlom blikania. T-Priv okrem toho ponúka vysoký výkon, podporu dvoch batérií 18650 a jednoduché ovládanie.

  • 4 varianty

SMOK T-Priv - kompletná sada

Skladom online

Cigstar Greek Temple 230W TC Box Mód

Ako grécky chrám sa nad farebným displejom týči niekoľko LED diód. Nielen božský výkon a luxusný dizajn, ale tiež nastaviteľné podsvietenie a pokročilé funkcie, ako nastaviteľná krivka žhavenia - Cigstar Greek Temple je výkonným módom pre dve batérie s originálnym dizajnom, príjemnou konštrukciou a šikovnými funkciami.

  • 2 varianty

Cigstar Greek Temple 230W TC Box Mód

Skladom online

Eleaf iStick Pico Squeeze 2 100W TC Squonk Mód

Tiež squonk módy ponúkajú podsvietenie. Eleaf Pico Squeeze 2 je výkonnejší než pôvodný Squeeze mód, podporuje moderné 21700 batérie a umožňuje nastavenie hneď niekoľkých režimov. Okrem toho je mód vybavený v priestore pre squonk fľaštičku LED diódou, s ktorou rozohráte farebnú show.

  • 5 variant

Eleaf iStick Pico Squeeze 2 100W TC Squonk Mód

Skladom online

XOMO GT Laser 150W Box Mód

XOMO GT Laser je rozhodne originálny mód. Kovová konštrukcia s priehľadnými panelmi v sebe ukrýva integrovanú batériu a výstupný výkon až 150W. Na prvý pohľad tiež zaujmú jasné LED diódy a laserové ukazovátko. Dva spínače slúžia na zapínanie, vypínanie i zmenu výstupného napätia, hravo sa tak zaobídete bez displeja.

  • 4 varianty

XOMO GT Laser 150W Box Mód

Skladom na centrále
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem