XOMO

XOMO GT Laser 150W Box Mód

4.7 na základe 7 hodnotenia

Boom netradične navrhnutých módov s kovovým rámom a priehľadným telom pokračuje s XOMO GT Laser. Rám z kvalitnej nerezovej ocele, bočné panely z plexiskla, futuristický vzhľad GT Laser ponúka pohľad do útrob módu, kde je odhalená základná doska s PCB čipom potiahnutým nano penou, vďaka ktorej je srdce módu vodeodolné. Celý popis

Červená
Červená
Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Komárno
73,76 €36,86 €
Čierna
Čierna
Skladom na centrále
73,76 €36,86 €
Strieborná
Strieborná
Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
  • Košice
  • Trnava
73,76 €36,86 €
Zlatá
Zlatá
Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
73,76 €36,86 €
+získate 36 bodov Viac informácií

Boom netradične navrhnutých módov s kovovým rámom a priehľadným telom pokračuje s XOMO GT Laser. Rám z kvalitnej nerezovej ocele, bočné panely z plexiskla, futuristický vzhľad GT Laser ponúka pohľad do útrob módu, kde je odhalená základná doska s PCB čipom potiahnutým nano penou, vďaka ktorej je srdce módu vodeodolné. Na hornom 510 závite sa budú skvelo vynímať i väčšie atomizéry.

XOMO GT Laser sa obíde bez displeja a na ovládanie vám postačí hlavné tlačítko a dva spínače. Zatiaľ čo horným spínačom v dolnej polohe zariadenie vypnete, v strednej polohe zapnete a v hornej polohe aktivujete laserové ukazovátko, spodný spínač slúži na prepínanie výstupného napätia. Prepnutím do spodnej polohy bude výstupné napätie 3,16V s výkonom až 50W, stredná poloha spínača ponúkne 4,47V a výkon až 100W, najvyšší výkon (až 150W) dosiahnete pri prepnutí spínača do hornej polohy, kde napätie dosahuje 5,47V.

Obsah balenia a parametre

1x XOMO GT Laser Mód
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 90mm x 71mm x 31mm
Výstupný výkon: max. 150W
Nastaviteľný výkon: 50W / 100W / 150W
Výstupné napätie: 3V-5V
Podporovaný odpor: 0,1Ω-0,5Ω
Batéria: 3500mAh – integrovaná
Nabíjanie: micro USB port
Závit: 510 a mosadzný kontakt
Materiál: 304 nerezová oceľ a plexisklo

Obsah balenia a parametre

Ovládanie

Jednoduché ovládanie pomocou dvoch spínačov. Prepínaním do rôznych polôh mód zapnete a vypnete, prípadne aktivujete laserové ukazovátko v hornej časti zariadenia. Druhým spínačom potom podľa potreby meníte výstupné napätie. GT Laser ponúka okamžité žhavenie, odozva je iba 0,02 sekundy.

Ovládanie

Batéria

Integrovaná batéria s kapacitou 3500mAh ponúka solídnu výdrž a ľahké nabíjanie vďaka micro USB portu.

Batéria
Parametre
VýrobcaXOMO
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra30 mm
Kapacita batérie3500 mAh
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem