Luxusný vaping - prvá časť

Luxusný vaping - prvá časť

Bohatá výbava, luxusný dizajn a špičkové materiály. Víta vás vapovacia smotánka, ktorá na cenu nehľadí.

Rovnako ako všade inde, tiež v rámci elektronických cigariet existujú zariadenia lacnejšie i drahšie, bežné i luxusné, a práve niekoľko takýchto luxusných kúskov z našej ponuky vám teraz predstavíme. Či už majú v sebe ten najpokročilejší čip alebo sú vyrobené z drahých materiálov, jedným si môžete byť istí - kvalita a precízna výroba je pri týchto prístrojov na prvom mieste.

Asmodus Ohmsmium V2 Kodama Mód

Maximálny luxus v tom najlepšom prevedení. Dokonale precízne spracovanie zo stabilizovaného dreva dáva módu jedinečný nádych a predovšetkým vysokú kvalitu. Vyleštená mosadz v hornej a spodnej časti dáva módu nádherný pozlátený vzhľad. Telo módu je ošetrené a nafarbené do najmenšieho detailu a na záver pokryté špeciálnou vrstvou, ktorá chráni drevo pred zmenami teplôt a vlhkosťou.

  • 2 varianty

Asmodus Ohmsmium V2 Kodama Mód

Skladom online

SXmini MX Class

To najlepšie medzi módmi prichádza s YiHi čipmi. SXmini MX Class mód ponúka špičkovú konštrukciu z nerezovej ocele a kvalitnej zinkovej zliatiny. Do ruky krásne padnúci mód so zaoblenými tvarmi má magnetický kryt ukrývajúci priestor pre jednu batériu 18650. Prvotriedny čip SX480J-BT zaručuje vynikajúcu efektivitu batérie, až 92%. Pochváliť sa môže inovatívnym ovládacím prvkom, ktorý nahrádza regulačné tlačítka a výrazne uľahčuje ovládanie 

  • 5 variant

SXmini MX Class

Skladom online

VGOD Elite Mech mód

Špičkový mechanický mód od prestížnej americkej spoločnosti VGOD sa vyznačuje masívnou konštrukciou z kvalitných materiálov. Mosadzný tubus s odolným farebným finišom má príjemný tvar a skvele sa teda drží. Spodné tlačítko s povrchom z karbónových vlákien je dostatočne zapustené a ľahko sa stláča. Pozlátené kontakty zaisťujú okamžité žhavenie a minimálnu stratu napätia. VGOD Elite Mech Mod patrí medzi najlepšie, čo si môžete medzi mechanickými módmi priať.

VGOD Elite Mech mód

Skladom online

Vapor Giant V5 S RTA

Nová generácia atomizérov rakúskeho výrobcu Vapor Giant úspešne nadväzuje na predchádzajúce modely. Vapor Giant V5 S je teda výbornou voľbou nielen pre tvorbu obrovských mrakov pary, ale tiež pre vychutnanie vašich najlepších e-liquidov. Čaká vás nádherne voľné potiahnutie, ktoré i napriek väčšiemu množstvu vzduchu nijako neutlmí podanie chuti. Všetky tieto prvky, spoločne s vysokokvalitnou konštrukciou z nerezovej ocele, umožnili vznik jedinečného atomizéra, ktorý sa hravo radí medzi to najlepšie v RTA kategórii.

Vapor Giant V5 S RTA

Skladom online

Hadeon RTA

Kvalitný atomizér z nerezovej ocele s priemerom 22mm od spoločnosti Psyclone Mods je RTA, ktoré v sebe kombinuje prednosti dvoch prvotriednych atomizérov Hadaly a Entheon. Základňa je dostatočne hlboká a rozdelená pre bezproblémové plnenie spodkom zo squonk módov. Určená je pre jednu špirálku a vďaka jednoduchým svorkovým kontaktom a miestu možno využiť i široké clapton špirálky. Skvelé RDA vhodné i pre squonk módy.

Hadeon RDA

Skladom online
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem