Luxusný vaping - prvá časť

Luxusný vaping - prvá časť

Bohatá výbava, luxusný dizajn a špičkové materiály. Víta vás vapovacia smotánka, ktorá na cenu nehľadí.

Rovnako ako všade inde, tiež v rámci elektronických cigariet existujú zariadenia lacnejšie i drahšie, bežné i luxusné, a práve niekoľko takýchto luxusných kúskov z našej ponuky vám teraz predstavíme. Či už majú v sebe ten najpokročilejší čip alebo sú vyrobené z drahých materiálov, jedným si môžete byť istí - kvalita a precízna výroba je pri týchto prístrojov na prvom mieste.

Asmodus Ohmsmium V2 Kodama Mód

Maximálny luxus v tom najlepšom prevedení. Dokonale precízne spracovanie zo stabilizovaného dreva dáva módu jedinečný nádych a predovšetkým vysokú kvalitu. Vyleštená mosadz v hornej a spodnej časti dáva módu nádherný pozlátený vzhľad. Telo módu je ošetrené a nafarbené do najmenšieho detailu a na záver pokryté špeciálnou vrstvou, ktorá chráni drevo pred zmenami teplôt a vlhkosťou.

  • 2 varianty

Asmodus Ohmsmium V2 Kodama Mód

Skladom online

SXmini MX Class

To najlepšie medzi módmi prichádza s YiHi čipmi. SXmini MX Class mód ponúka špičkovú konštrukciu z nerezovej ocele a kvalitnej zinkovej zliatiny. Do ruky krásne padnúci mód so zaoblenými tvarmi má magnetický kryt ukrývajúci priestor pre jednu batériu 18650. Prvotriedny čip SX480J-BT zaručuje vynikajúcu efektivitu batérie, až 92%. Pochváliť sa môže inovatívnym ovládacím prvkom, ktorý nahrádza regulačné tlačítka a výrazne uľahčuje ovládanie 

  • 5 variant

SXmini MX Class

Skladom na centrále

VGOD Elite Mech mód

Špičkový mechanický mód od prestížnej americkej spoločnosti VGOD sa vyznačuje masívnou konštrukciou z kvalitných materiálov. Mosadzný tubus s odolným farebným finišom má príjemný tvar a skvele sa teda drží. Spodné tlačítko s povrchom z karbónových vlákien je dostatočne zapustené a ľahko sa stláča. Pozlátené kontakty zaisťujú okamžité žhavenie a minimálnu stratu napätia. VGOD Elite Mech Mod patrí medzi najlepšie, čo si môžete medzi mechanickými módmi priať.

VGOD Elite Mech mód

Skladom online

Vapor Giant V5 S RTA

Nová generácia atomizérov rakúskeho výrobcu Vapor Giant úspešne nadväzuje na predchádzajúce modely. Vapor Giant V5 S je teda výbornou voľbou nielen pre tvorbu obrovských mrakov pary, ale tiež pre vychutnanie vašich najlepších e-liquidov. Čaká vás nádherne voľné potiahnutie, ktoré i napriek väčšiemu množstvu vzduchu nijako neutlmí podanie chuti. Všetky tieto prvky, spoločne s vysokokvalitnou konštrukciou z nerezovej ocele, umožnili vznik jedinečného atomizéra, ktorý sa hravo radí medzi to najlepšie v RTA kategórii.

Vapor Giant V5 S RTA

Skladom online

Hadeon RTA

Kvalitný atomizér z nerezovej ocele s priemerom 22mm od spoločnosti Psyclone Mods je RTA, ktoré v sebe kombinuje prednosti dvoch prvotriednych atomizérov Hadaly a Entheon. Základňa je dostatočne hlboká a rozdelená pre bezproblémové plnenie spodkom zo squonk módov. Určená je pre jednu špirálku a vďaka jednoduchým svorkovým kontaktom a miestu možno využiť i široké clapton špirálky. Skvelé RDA vhodné i pre squonk módy.

Hadeon RDA

Skladom na centrále
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem