Vapor Giant

Vapor Giant V5 S RTA

  • Doprava zadarmo

Nová generácia atomizérov rakúskeho výrobcu Vapor Giant úspešne naväzuje na predchádzajúce modely, vypočuté totiž boli žiadosti zákazníkov, predovšetkým ohľadne prívodov vzduchu.  Atomizér tak teraz ponúka až o 200% viac vzduchu než V4. Celý popis

Strieborná
Strieborná
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
99,95 €
+získate 99 bodov Viac informácií

Nová generácia atomizérov rakúskeho výrobcu Vapor Giant úspešne naväzuje na predchádzajúce modely, vypočuté totiž boli žiadosti zákazníkov, predovšetkým ohľadne prívodov vzduchu. Atomizér tak teraz ponúka až o 200% viac vzduchu než V4. Čaká vás teda nádherne voľné potiahnutie, ktoré i napriek omnoho väčšiemu množstvu vzduchu nijako netlmí podanie chuti. Vapor Giant V5 S je teda výbornou voľbou nielen pre tvorbu obrovských mrakov pary, ale tiež pre vychutnanie vašich najlepších e-liquidov. Užite si vynikajúce poťahovanie priamo do pľúc.

Prepracovania sa dočkala tiež základňa. Už sa nemusíte spoliehať iba na malé, jednoduché špirálky, ale vďaka väčším kontaktom a dostatku miesta si užijete i väčšie a exotické špirálky, ktoré dokonale podčiarknu vlastnosti V5 S RTA. Vzduch je privádzaný základňou priamo pod špirálku, kde príde k ideálnemu spojeniu s vytvorenou parou. Všetky tieto prvky spojené dohromady, spoločne s vysokokvalitnou konštrukciou z nerezovej ocele umožnili vznik jedinečného atomizéra, ktorý sa hravo zaraďuje medzi to najlepšie v RTA kategórii.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x V5 S RTA
1x skrutkovač
1x predmotaná špirálka
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 52mm x 23mm
Objem: 4,2ml
Špirálky: Jedna
Závit: 510
Náustok: 510

Obsah balenia a parametre

Konštrukcia

Špičková nerezová konštrukcia kladie dôraz na detail a precízne spracovanie jednotlivých súčiastok, vďaka ktorým patrí V5 S RTA medzi najlepšie atomizéry.

Konštrukcia

Základňa

Dva kontakty si hravo poradia s jednou špirálkou. Do V5 S bez problémov nainštalujete i väčšie clapton špirálky, s ktorými potom naplno doceníte tento prvotriedny atomizér.

Základňa

Plnenie

Jednoduchý systém plnenia. Hornú časť stačí odskrutkovať a do atomizéra potom ľahko dolejete svoj e-liquid.

Plnenie
Parametre
VýrobcaVapor Giant
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra23 mm
Objem tanku4 ml *
FarbaStrieborná
Počet špirálokSinglecoil
Typ airflowSpodní
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem