Vapor Giant V5 S RTA

Novinka
Vapor Giant V5 S RTA
Vapor Giant V5 S RTAVapor Giant V5 S RTAVapor Giant V5 S RTAVapor Giant V5 S RTAVapor Giant V5 S RTAVapor Giant V5 S RTA
StriebornáStriebornáSkladomodoslanie dnesSkladom na 4 predajniach99,95 €
+-
Technické parametre
VýrobcaVapor Giant
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéru23 mm
FarbaStrieborná
TypRTA
Počet špirálieksinglecoil
Kapacita4.2 ml
Prívod vzduchuSpodný
+získate 99 bodov (Viac informácií)

Nová generácia atomizérov rakúskeho výrobcu Vapor Giant úspešne naväzuje na predchádzajúce modely, vypočuté totiž boli žiadosti zákazníkov, predovšetkým ohľadne prívodov vzduchu. Atomizér tak teraz ponúka až o 200% viac vzduchu než V4. Čaká vás teda nádherne voľné potiahnutie, ktoré i napriek omnoho väčšiemu množstvu vzduchu nijako netlmí podanie chuti. Vapor Giant V5 S je teda výbornou voľbou nielen pre tvorbu obrovských mrakov pary, ale tiež pre vychutnanie vašich najlepších e-liquidov. Užite si vynikajúce poťahovanie priamo do pľúc.

Prepracovania sa dočkala tiež základňa. Už sa nemusíte spoliehať iba na malé, jednoduché špirálky, ale vďaka väčším kontaktom a dostatku miesta si užijete i väčšie a exotické špirálky, ktoré dokonale podčiarknu vlastnosti V5 S RTA. Vzduch je privádzaný základňou priamo pod špirálku, kde príde k ideálnemu spojeniu s vytvorenou parou. Všetky tieto prvky spojené dohromady, spoločne s vysokokvalitnou konštrukciou z nerezovej ocele umožnili vznik jedinečného atomizéra, ktorý sa hravo zaraďuje medzi to najlepšie v RTA kategórii.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia a parametre

1x V5 S RTA
1x skrutkovač
1x predmotaná špirálka
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 52mm x 23mm
Objem: 4,2ml
Špirálky: Jedna
Závit: 510
Náustok: 510

Konštrukcia

Špičková nerezová konštrukcia kladie dôraz na detail a precízne spracovanie jednotlivých súčiastok, vďaka ktorým patrí V5 S RTA medzi najlepšie atomizéry.
Konštrukcia

Základňa

Dva kontakty si hravo poradia s jednou špirálkou. Do V5 S bez problémov nainštalujete i väčšie clapton špirálky, s ktorými potom naplno doceníte tento prvotriedny atomizér.
Základňa
Plnenie

Plnenie

Jednoduchý systém plnenia. Hornú časť stačí odskrutkovať a do atomizéra potom ľahko dolejete svoj e-liquid.
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem