Na vlne osvieženia s mentolom
21.05.2020

Na vlne osvieženia s mentolom

V prichádzajúcom letnom období hľadá množstvo z nás chladivé osvieženie. Chladivá chuť a ľadové podtóny mentolu takéto osvieženie zaručene ponúkajú.

Samotný mentol je okrem záruky vytúženého osvieženia zároveň neoceniteľným pomocníkom pri obnove stratenej chuti. Vaše chuťové poháriky najlepšie oživíte práve vlnou ľadovej sviežosti.

Ak hľadáte to pravé osvieženie, či chcete obnoviť stratenú chuť, v tomto článku nájdete množstvo tipov v rámci našej širokej ponuky.

Máme pre Vás hotové e-liquidy s klasickým nikotínom alebo nikotínovou soľou, príchute určené pre miešanie vlastných e-liquidov, ale aj jednorazovú mentolovú e-cigaretu.

Užite si chuť mentolu bez akýchkoľvek obmedzení.

  • 5 variant

Dreamix - Mentol (Menthol)

Skladom online

Nepostrádateľný mentol je perfektnou voľbou pre chladivé osvieženie a zároveň neoceniteľným pomocníkom pri obnove stratenej chuti. Oživte chuťové poháriky vlnou ľadovej sviežosti.

  • 3 varianty

PEEGEE - Trojitý mentol (Triple Menthol)

Skladom online

Krásne ľadové osvieženie pre nabúranie každodennej rutiny v podobe čistého a intenzívneho mentolu.

Silná a výrazná príchuť mäty v sebe kombinuje ľahko sladkasté a chladivé tóny. Užijete si ju samotnú, ale i v spojení s ďalšími príchuťami.

Jedná sa o vysokokocentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

X4 Mentol - jednorazová e-cigareta

Skladom online

Nechcete sa o svoju elektronickú cigaretu starať, inštalovať žhaviace hlavy, plniť e-liquid či vymieňať pod? Existuje jednoduchý spôsob, ako si užiť vapovanie bez zbytočných starostí. Vyskúšajte jednorazové predplnené e-cigarety. Tie sú tým ideálnym spoločníkom pre všetkých, ktorí si chcú skrátka len užiť vapovanie bez akejkoľvek potreby starať sa o e-cigaretu. X4 nie je potrebné nabíjať, plniť, ani nemusíte nič vymieňať, stačí si potiahnuť a vychutnať si skvelú mentolovú príchuť e-liquidu.

Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.