T-JUICE

Red Astaire - príchuť T-Juice

  4.5 na základe 343 hodnotenia

  Príchuť určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu T-Juice. Plná chuť červených bobúľ spolu s červeným hroznom tu iba z opodiaľ dopĺňajú výrazné tóny sladkého eukalyptu, anízu a mentolu a vytvárajú tak príchuť, ktorá sa vám na dlho zaryje do chuťových pohárikov. Celý popis

  10ml
  10ml
  Skladom onlineSkladom na 7 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  4,76 €
  +získate 4 body Viac informácií
  Jak namíchat?
  Objem lahvičky představuje celkové množství výsledné náplně.
  Většina výrobců uvádí doporučenou koncentraci v procentech na obalu výrobku. Většinou spadá koncentrace do rozmezí 5-15% většinou podle individuální chuti. Speciálně pro první namíchání doporučujeme držet se doporučení výrobce.
  Jaký obsah nikotinu má booster, který použijete pro míchání?
  Jaký obsah nikotinu si přejete ve své výsledné náplni?
  Výsledné hodnoty
  Do výsledné lahvičky vlijte požadované množství příchutě v mililitrech.
  Do výsledné lahvičky vlijte požadované množství beznikotinové báze v mililitrech.
  Do výsledné lahvičky vlijte požadované množství vybraného nikotinového boosteru v mililitrech.

  Príchuť určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu T-Juice.


  Plná chuť červených bobúľ spolu s červeným hroznom tu iba z opodiaľ dopĺňajú výrazné tóny sladkého eukalyptu, anízu a mentolu a vytvárajú tak príchuť, ktorá sa vám na dlho zaryje do chuťových pohárikov.

  Konzistentnosť a inovácia, to sú kľúčové vlastnosti, na ktorých ľudia z T-Juice lipnú. Vzhľadom k tomu, že sami elektronické cigarety používajú, sú k svojim výrobkom veľmi kritickí a k vám sa tak dostane iba to, s čím sú sami stopercentne spokojní.

  Už v roku 2012 sa na trhu objavili prvé T-Juice výrobky, ktoré sa nelíšili iba pomenovaním, ale tiež receptúrou. T-Juice ako prvý použil abstraktné názvy a nedržal sa iba tradičných postupov, vďaka čomu jeho príchute boli a stále sú jedinečné a líšia sa od ostatných výrobcov. T-Juice tak patrí medzi svetových lídrov a iba v Európe si jeho príchute zamilovali už státisíce.

  Pre zaistenie stálej a najvyššej kvality používa T-Juice pre výrobu svojich produktov suroviny iba od tých najlepších dodávateľov z Európy a zo Spojených štátov. Výroba príchutí sa potom sústredí vo Veľkej Británii a podlieha prísnej kontrole. Všetky dávky sú kontrolované tak, aby spĺňali všetky potrebné prvky a vy sa tak môžete spoľahnúť, že každá fľaštička bude absolútne dokonalá.

  Parametre:
  Objem: 10ml

  Výrobcom doporučená koncentrácia: 15%
  Doporučená doba zrenia: 3-5 dní

  Vyrobené vo Veľkej Británii.

  Parametre
  VýrobcaT-JUICE
  Záruka24 mesiacov
  TypSladké
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).