Gold n Brown - príchuť T-Juice

Gold n Brown - príchuť T-Juice
10mlSkladomodoslanie dnesSkladom na 4 predajniach4,76 €
+-
starstarstarstarstar_half 4.4 na základe 7 hodnotenia
Technické parametre
VýrobcaT-JUICE
Záruka24 mesiacov
Objem10 ml
TypTabakové
+získate 4 bodov (Viac informácií)
Príchuť určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu T-Juice.

Sladké pečené listy tabaku Virginia sú tu premiešané s našim špeciálnym mixom tmavého drevitého tabaku a Latakie tak, aby ste si mohli užiť nezameniteľnú tabakovú príchuť v svojej elektronickej cigarete.

Konzistentnosť a inovácia, to sú kľúčové vlastnosti, na ktorých ľudia z T-Juice lipnú. Vzhľadom k tomu, že sami elektronické cigarety používajú, sú k svojim výrobkom veľmi kritickí a k vám sa tak dostane iba to, s čím sú sami stopercentne spokojní.

Už v roku 2012 sa na trhu objavili prvé T-Juice výrobky, ktoré sa nelíšili iba pomenovaním, ale tiež receptúrou. T-Juice ako prvý použil abstraktné názvy a nedržal sa iba tradičných postupov, vďaka čomu jeho príchute boli a stále sú jedinečné a líšia sa od ostatných výrobcov. T-Juice tak patrí medzi svetových lídrov a iba v Európe si jeho príchute zamilovali už státisíce.

Pre zaistenie stálej a najvyššej kvality používa T-Juice pre výrobu svojich produktov suroviny iba od tých najlepších dodávateľov z Európy a zo Spojených štátov. Výroba príchutí sa potom sústredí vo Veľkej Británii a podlieha prísnej kontrole. Všetky dávky sú kontrolované tak, aby spĺňali všetky potrebné prvky a vy sa tak môžete spoľahnúť, že každá fľaštička bude absolútne dokonalá.

Parametre:
Objem: 10ml

Výrobcom doporučená koncentrácia: 15%
Doporučená doba zrenia: 3-5 dní

Vyrobené vo Veľkej Británii.
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..
Príslušenstvo
Skladomodoslanie dnes
Skladom na 4 predajniach
2,92 €
Skladomodoslanie dnes
Skladom na 4 predajniach
2,92 €
Skladomodoslanie dnes
Skladom na 4 predajniach
6,09 €
Skladomodoslanie dnes
Skladom na 4 predajniach
6,09 €
Skladomodoslanie dnes
Skladom na 4 predajniach
1,44 €
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem