T-JUICE

Gold n Brown - príchuť T-Juice

  4.3 na základe 9 hodnotenia

  Príchuť určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu T-Juice. Sladké pečené listy tabaku Virginia sú tu premiešané s našim špeciálnym mixom tmavého drevitého tabaku a Latakie tak, aby ste si mohli užiť nezameniteľnú tabakovú príchuť v svojej elektronickej cigarete. Celý popis

  10ml
  10ml
  Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Komárno
  • Trnava
  4,76 €
  +získate 4 bodov Viac informácií

  Príchuť určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu T-Juice.


  Sladké pečené listy tabaku Virginia sú tu premiešané s našim špeciálnym mixom tmavého drevitého tabaku a Latakie tak, aby ste si mohli užiť nezameniteľnú tabakovú príchuť v svojej elektronickej cigarete.

  Konzistentnosť a inovácia, to sú kľúčové vlastnosti, na ktorých ľudia z T-Juice lipnú. Vzhľadom k tomu, že sami elektronické cigarety používajú, sú k svojim výrobkom veľmi kritickí a k vám sa tak dostane iba to, s čím sú sami stopercentne spokojní.

  Už v roku 2012 sa na trhu objavili prvé T-Juice výrobky, ktoré sa nelíšili iba pomenovaním, ale tiež receptúrou. T-Juice ako prvý použil abstraktné názvy a nedržal sa iba tradičných postupov, vďaka čomu jeho príchute boli a stále sú jedinečné a líšia sa od ostatných výrobcov. T-Juice tak patrí medzi svetových lídrov a iba v Európe si jeho príchute zamilovali už státisíce.

  Pre zaistenie stálej a najvyššej kvality používa T-Juice pre výrobu svojich produktov suroviny iba od tých najlepších dodávateľov z Európy a zo Spojených štátov. Výroba príchutí sa potom sústredí vo Veľkej Británii a podlieha prísnej kontrole. Všetky dávky sú kontrolované tak, aby spĺňali všetky potrebné prvky a vy sa tak môžete spoľahnúť, že každá fľaštička bude absolútne dokonalá.

  Parametre:
  Objem: 10ml

  Výrobcom doporučená koncentrácia: 15%
  Doporučená doba zrenia: 3-5 dní

  Vyrobené vo Veľkej Británii.

  Parametre
  VýrobcaT-JUICE
  Záruka24 mesiacov
  TypTabákové
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem