Flavourit

Flavourit STRIKER - 50/50 20mg, 5x10ml

  4.8 na základe 356 hodnotenia

  Nearomatizovaná báza s vysokým obsahom nikotínu pre domácu výrobu e-liquidov. Jedná sa o päť 10ml báz s koncentráciou nikotínu 20mg/ml. Celý popis

  Skladom onlineSkladom na 6 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra VaprioGO
  • Trnava
  6,09 €
  +získate 6 bodov Viac informácií

  Nearomatizovaná báza s vysokým obsahom nikotínu pre domácu výrobu e-liquidov.

  Jedná sa o päť 10ml báz s koncentráciou nikotínu 20mg/ml. Slúži pre miešanie s beznikotínovou bázou k dosiahnutiu požadovanej koncentrácie. Obsahuje PG (propylénglykol) a VG (rastlinný glycerín) vo vyváženom pomere a nikotín. Táto báza je úplne bez zápachu a príchute.

  Flavourit pri výrobe pracuje iba s ingredienciami tej najvyššej farmaceutickej kvality a prémiovým švajčiarskym nikotínom. Výsledné produkty neobsahujú žiadne percento vody a ponúkajú tak skutočne prvotriedny zážitok.

  Všetky produkty značky Flavourit sú vyrobené v Českej republike nielen z tých najlepších surovín, ale i podľa najvyšších štandardov. Sú v súlade so všetkými najnovšími legislatívnymi požiadavkami Českej republiky i celej Európskej únie. Výrobný proces je starostlivo sledovaný a vám sa tak do rúk vždy dostane skutočne kvalitný produkt.

  Toto je nie hotový e-liquid, ale iba báza. Pre vytvorenie e-liquidu budete ešte potrebovať niektorú z čistých príchutí, ktorá sa s touto bázou zmieša. Kvôli vysokému obsahu nikotínu ideálne narieďte s bázou bez nikotínu pre dosiahnutie požadovanej koncentrácie.

  Zloženie:

  USP Propylénglykol

  UPS rastlinný glycerol

  USP L Nikotín

  Parametre
  VýrobcaFlavourit
  Záruka24 mesiacov
  Objem50 ml
  Intenzita nikotínu20 mg
  Podiel PG/VG50/50
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem