eLeaf

Mód Eleaf iStick Pico TC 75W

  • Doprava zadarmo
4.9 na základe 70 hodnotenia

Rozmery hrajú pri výbere elektronickej cigarety veľkú rolu. Každý by samozrejme chcel čo najmenšiu e-cigaretu, ale tiež dostatočne výkonnú. Celý popis

Bielo-bronzová
Bielo-bronzová
Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
33,17 €
+získate 33 bodov Viac informácií

Rozmery hrajú pri výbere elektronickej cigarety veľkú rolu. Každý by samozrejme chcel čo najmenšiu e-cigaretu, ale tiež dostatočne výkonnú. Dlhú dobu to bolo v rozpore a až v poslednej dobe sa začínajú objavovať malé zariadenia s dostatočne veľkým výkonom. Jedným z nich je tiež iStick Pico TC 75W od Eleaf.

Nový prírastok do rodiny iStick MODov na to ide zase trochu inak než jeho predchodcovia a vstavanú batériu nahradila vymeniteľná 18650. Tá sa vďaka vrchnému skrutkovaniu veľmi ľahko vymieňa a kedykoľvek ju tak môžete vymeniť za plne nabitú. A pokiaľ by ste náhodou nemali možnosť nabíjať batériu externe, nemusíte zúfať. iStick Pico má micro USB port, cez ktorý batériu pohodlne nabijete a ešte pritom môžete e-cigaretu používať.

Výkonom a funkciami sa iStick Pico môže zaradiť medzi MODy strednej triedy. Až 75W vám bude stačiť na väčšinu tankov, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Rovnako tak nebudete mať problém s rôznymi typmi odporových drôtov, pretože iStick Pico ponúka okrem klasického VW a Bypassu tiež teplotné režimy pre nikel, titán, nerezovú oceľ a dokonca i TCR, kde si nastavíte teplotný koeficient odporu pre určitý typ drôtu sami.

Obsah balenia a parametre

1x iStick Pico TC 75W
1x micro USB kábel

Rozmery: 70,5mm x 45mm x 23mm
Nastaviteľný výkon: 1W-75W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3)
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,5Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-3,5Ω pre VW a Bypass
Batéria: 18650 (aspoň 25A) – nie je súčasťou balenia
Závit: 510 a odpružený kontakt

Obsah balenia a parametre

Miniatúrne rozmery

Eleaf iStick Pico TC 75W je o výkone a o malých rozmeroch. Schováte ho v dlani, zmestí sa do každého vrecka a svojím výkonom a tvorbou pary predbehne radu väčších MODov.

Miniatúrne rozmery

Vymeniteľná batéria

Už nemusíte byť závislý na vstavanej batérii. iStick Pico využíva batériu 18650 a vďaka hornému skrutkovaniu batériu kedykoľvek ľahko a rýchlo vymeníte za plne nabitú.

Vymeniteľná batéria

Dizajn

iStick Pico ponúka malé rozmery, vďaka ktorým bude s týmto MODom radosť cestovať. Vyberať navyše môžete hneď z niekoľkých farebných variácií.

Dizajn

Upgrade firmwaru

Vďaka možnosti upgradovať firmware bude iStick Pico vždy aktuálny a vy si tak budete môcť užiť všetky nové funkcie.

Upgrade firmwaru
Parametre
VýrobcaeLeaf
Záruka24 mesiacov
FarbaMedená
Nabíjanie z USBÁno
Počet článkov1
Na batérie18650
Priemer clearomizéra22 mm
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem