1
85
Ostatné filtre

eLeaf

Zobraziť všetky značky
Popredný výrobca elektronických cigariet pod pôvodným názvom iSmoka priniesol kvalitné sady aj clearomizéry, z ktorých najpopulárnejšie boli BCC Mini a Mega. Po zmene názvu sa spoločnosť Eleaf dostala do povedomia vo svete elektronických cigariet vďaka modelovému radu iStick. Malé módy s integrovanou batériou a nastaviteľným výkonom spôsobili hotovú revolúciu a otvorili nové možnosti. Medzi ďalšie vydarené elektronické cigarety od Eleaf patria legendy iStick 50W, iStick 40W TC a nezameniteľný iStick Pico.

Bestsellermi od Eleaf sú tiež e-cigarety v pen style, ako iJust 2 a iJust S. Žhaviace hlavy EC, ktoré obsahujú výkonné a zároveň lacné elektronické cigarety Eleaf pre priame poťahovanie do pľúc, tvoria veľké mraky a skvele podávajú chuť. V súčasnosti sú sady vybavené nízkoodporovými tankmi Ello, podporujú široký výber žhaviacich hláv HW s mnohými špirálkami.

Eleaf nezabúda ani na začínajúcich vaperov a na užívateľov poťahujúcich spôsobom ústa-pľúca, čo potvrdzuje i rad iCare v mnohých variantoch, farbách a parametroch. Vyberie si teda každý, aj začiatočník. Eleaf má na konte mnoho úspešných zariadení, ktoré na dlhé obdobie ovládli trh a veľa z nich si vaperi užívajú doteraz.
Nájdené produktov
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.