1
85
Ostatné filtre

eLeaf

Zobraziť všetky značky
Popredný výrobca elektronických cigariet pod pôvodným názvom iSmoka priniesol kvalitné sady aj clearomizéry, z ktorých najpopulárnejšie boli BCC Mini a Mega. Po zmene názvu sa spoločnosť Eleaf dostala do povedomia vo svete elektronických cigariet vďaka modelovému radu iStick. Malé módy s integrovanou batériou a nastaviteľným výkonom spôsobili hotovú revolúciu a otvorili nové možnosti. Medzi ďalšie vydarené elektronické cigarety od Eleaf patria legendy iStick 50W, iStick 40W TC a nezameniteľný iStick Pico.

Bestsellermi od Eleaf sú tiež e-cigarety v pen style, ako iJust 2 a iJust S. Žhaviace hlavy EC, ktoré obsahujú výkonné a zároveň lacné elektronické cigarety Eleaf pre priame poťahovanie do pľúc, tvoria veľké mraky a skvele podávajú chuť. V súčasnosti sú sady vybavené nízkoodporovými tankmi Ello, podporujú široký výber žhaviacich hláv HW s mnohými špirálkami.

Eleaf nezabúda ani na začínajúcich vaperov a na užívateľov poťahujúcich spôsobom ústa-pľúca, čo potvrdzuje i rad iCare v mnohých variantoch, farbách a parametroch. Vyberie si teda každý, aj začiatočník. Eleaf má na konte mnoho úspešných zariadení, ktoré na dlhé obdobie ovládli trh a veľa z nich si vaperi užívajú doteraz.
Nájdené produktov
Vianoce 2019
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem