Vampire Vape

Príchuť Vampire Vape - Koolada

  • Zľava 6%
4.7 na základe 6 hodnotenia

Príchuť Vampire Vape určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu Vampire Vape. Ste pripravení dodať svojim e-liquidom ten pravý ľadový nádych? Koolada vám pomôže dosiahnuť jedinečnú sviežu chuť a chladivý efekt pri výdychu. Celý popis

30ml
30ml
Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
  • Komárno
  • Trnava
12,88 €12,14 €
+získate 12 bodov Viac informácií

Príchuť Vampire Vape určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu Vampire Vape.


Ste pripravení dodať svojim e-liquidom ten pravý ľadový nádych? Koolada vám pomôže dosiahnuť jedinečnú sviežu chuť a chladivý efekt pri výdychu.

Na začiatku bolo iba dvanásť príchutí, dnes sa môže jeden z najväčších britských výrobcov pochváliť viac ako päťdesiatimi príchuťami pre tvorbu vlastných e-liquidov. Medzi nich patrí taktiež legendárny Heisenberg a Pinkman. Vampire Vape ponúka celú radu klasických, ale taktiež unikátnych príchutí, ktoré by nemali chýbať vo vašej zbierke.

Všetky Vampire Vape príchute sú vyrábané vo Veľkej Británii zo surovín tej najvyššej kvality. Príchute sú pripravované v špeciálne zariadených miestnostiach, všetky obdržia číslo šarže a dátum spotreby. Pre zaistenie požadovanej výslednej kvality sú priebežne odoberané a testované vzorky, ktoré sú naviac dlhodobo skladované.

Jedná sa o vysoko koncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je treba zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol alebo rastlinný glycerol.

Doporučené dávkovanie: 10-20%
Doporučená doba zrenia: 2-3 dni

Vyrobené v Británii.

Parametre
VýrobcaVampire Vape
Záruka24 mesiacov
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem