Advken

Advken CP Squonking set

  • Doprava zadarmo
1 na základe 1 hodnotenia

Sada squonk módu a atomizéra od Advken sa vyznačuje zaujímavou konštrukciou s inovatívnym spôsobom plnenia. Už nemusíte nepohodlne stláčať fľaštičku vnútri módu, stačí stlačiť tlačítko a do atomizéra sa doplní potrebné množstvo e-liquidu. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
59,00 €
+získate 59 bodov Viac informácií

Sada squonk módu a atomizéra od Advken sa vyznačuje zaujímavou konštrukciou s inovatívnym spôsobom plnenia. Už nemusíte nepohodlne stláčať fľaštičku vnútri módu, stačí stlačiť tlačítko a do atomizéra sa doplní potrebné množstvo e-liquidu. Potrebovať budete jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia) s dostatočne vysokým vybíjacím prúdom. Tá bude schopná dodať dostatočný výkon atomizéru s jednou žhaviacou špirálkou.


Mód nemá žiadny displej ani nastaviteľné režimy, funguje na princípe priameho výstupného napätia a výkon tak záleží na stave nabitia použitej batérie. CP RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu. je určený pre jednu špirálku, takže bude ideálne pracovať s módom a jednou batériou. Základňa umožňuje ľahké a rýchle vloženie jednej žhaviacej špirálky spoločne s vatou. Pre tú je v atomizére viac než dostatok miesta. Bočné nastaviteľné prívody vzduchu zaisťujú dobré spojenie vzduchu s parou. Hlboká základňa pojme i nadbytočné množstvo e-liquidu, ktorý vám len tak nevytečie.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Advken CP Squonking set rozhodne neodporúčame začiatočníkom. Ide o mechanický mód. Pre správne a bezpečné fungovanie je potrebné poznať Ohmov zákon, mať prehľad o odpore použitých špirálok a vybíjacom prúde batérie.

Obsah balenia a parametre

1x CP RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu.
1x CP Mod
1x náhradná BF fľaštička
Príslušenstvo

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 86mm x 50mm x 24mm
Objem fľaštičky: 7ml
Batéria: 18650 (aspoň 25A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: externé
Závit: 510

Rozmery: 28,4mm x 22mm
Objem: 2ml
Špirálky: Jedna
Squonk: Áno
Závit: 510
Náustok: 810

Obsah balenia a parametre

Batéria

Po otvorení bočného panelu sa do zariadenia ľahko vloží jedna batéria typu 18650. Tú je potrebné nabíjať v externej nabíjačke.

Batéria

Squonk

Inovatívna konštrukcia squonk módu so špeciálnym tlačítkom. Už nemusíte stláčať fľaštičku. Doplnenie e-liquidu s CP módom je ľahšie než kedykoľvek predtým.

Squonk

Základňa

Jednoduchá základňa pre jednu špirálku ponúka dostatok miesta pre väčšie clapton špirálky.

Základňa

Prívod vzduchu

Bočné nastaviteľné otvory vedú vzduch priamo k špirálke. Malá komora zaisťuje kumuláciu pary a ideálne podanie chuti.

Prívod vzduchu
Parametre
VýrobcaAdvken
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna
Objem tanku7 ml *
Spôsob použitiaDL
Typ batérie18650
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Sprievodca výberom
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.