Advken

Advken Ziggs RDTA

  • Zľava 23%

S priemerom 24mm prichádza pomerne malé RDTA od Advken, ktoré so svojou jednoduchou základňou ponúka ľahkú inštaláciu dvoch špirálok. Tri otvory naproti každej špirálke privádzajú vzduch zboku, otáčaním hornej časti atomizéra je možné vzduch nastaviť podľa potrieb. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom na centrále
47,93 €36,86 €
Strieborná
Strieborná
Skladom na centrále
47,93 €36,86 €
+získate 36 bodov Viac informácií

S priemerom 24mm prichádza pomerne malé RDTA od Advken, ktoré so svojou jednoduchou základňou ponúka ľahkú inštaláciu dvoch špirálok. Tri otvory naproti každej špirálke privádzajú vzduch zboku, otáčaním hornej časti atomizéra je možné vzduch nastaviť podľa potrieb. Vzhľadom na to, že sú špirálky umiestnené priamo pod náustkom, užijete si čistú chuť e-liquidu. Ziggs RDTA má nízky a najmä široký 810 (Goon) náustok vyrobený z Ultemu, ktorý je veľmi príjemný do úst.

Jednoduchá konštrukcia poskytuje rýchly prístup k základni a bezproblémové rozloženie atomizéra na jednotlivé diely. Kontakty sú dostatočne široké i pre väčšie clapton špirálky. Šikovné je tiež spracovanie otvorených kanálikov pre umiestnenie vaty. Základňa má vnútorný závit, do ktorého sa skrutkuje telo. Tie v balení nájdete hneď tri. Vyberať môžete medzi kovovým PC a PEI (Ultem) telom. Všetky majú objem až 2,5ml.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x Ziggs RDTA
1x PEI telo
1x PC telo
1x Doctor Coil skrutkovač
Príslušenstvo

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 26mm x 24mm (bez náustka)
Objem: 2,5ml
Špirálky: Dve
Závit: 510
Náustok: 810 (Goon)

Obsah balenia a parametre

Konštrukcia

Kvalitná ľahko rozoberateľná konštrukcia atomizéra umožňuje výmenu tela, v balení nájdete hneď tri. Pozlátený kontakt zaisťuje skvelú vodivosť a 810 (Goon) náustok je možné vymeniť za iný.

Konštrukcia

Základňa

Jednoducho spracovaná základňa s dvoma kontaktmi pre dve špirálky. Široké kontakty bez problémov vezmú clapton špirálky a otvorené kanáliky pojmú dostatok vaty pre pohodové vapovanie.

Základňa

Prívod vzduchu

Bočné nastaviteľné otvory privádzajú vzduch priamo k špirálkam. Malá komora a umiestnenie špirálok tesne pod náustkom zaistia skvelé podanie chuti e-liquidu.

Prívod vzduchu
Parametre
VýrobcaAdvken
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra24 mm
Objem tanku3 ml *
FarbaČierna, Strieborná
Počet špirálokDualcoil, Singlecoil
Typ airflowBočný
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.