Asmodus

Asmodus Tribeaut 80W mód

  • Doprava zadarmo

Kvalita a originalita, vlastnosti, ktoré značku Asmodus sprevádzajú už od začiatku jej pôsobenia a neopúšťajú ju ani v prípade nového módu. Asmodus Tribeaut je krásne navrhnutý a veľmi ergonomický mód, ktorý sa príjemne a pohodlne drží. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom na centrále
56,50 €
+získate 56 bodov Viac informácií

Kvalita a originalita, vlastnosti, ktoré značku Asmodus sprevádzajú už od začiatku jej pôsobenia a neopúšťajú ju ani v prípade nového módu. Asmodus Tribeaut je krásne navrhnutý a veľmi ergonomický mód, ktorý sa príjemne a pohodlne drží. Jeden z troch lesklých panelov ukrýva priehľadný displej a tlačítka. Naspodku módu sú dvierka, poskytujúce prístup k priestoru pre jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia). V hornej časti vás potom čaká klasický 510 závit s odpruženým kontaktom. Okolo neho je skutočne dostatok miesta a spoločne s Tribeaut módom si teda užijete bez presahu atomizéry do priemeru 30mm.

Vnútri módu sa nachádza čip 80-H, ktorý v spojení s jednou batériou typu 18650 dokáže dodať až 80W. Okrem bežného nastavenia výkonu si prispôsobíte tiež krivku žhavenia. S vhodnými špirálkami potom využijete i teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové žhaviace špirálky. Nechýbajú ani pokročilé režimy regulácie teploty, TCR a TFR. Všetko je ľahko nastaviteľné prostredníctvom displeja a troch tlačítok. Dostupné je tiež nabíjanie batérie priamo v móde pomocou micro USB portu. Jednoduchý a praktický, Asmodus Tribeaut je ideálnym vstupom medzi kvalitné, pokročilé módy.

Obsah balenia a parametre

1x Asmodus Tribeaut 80W mód
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 82,25mm x 41,5mm x 39,7mm
Nastaviteľný výkon: 5W-80W
Krivka výkonu: 5W-80W
Výstupný výkon v TCZ anglického Temperature Control - funkcia, ktorá zabraňuje prepáleniu v prípade, že špirálka nemá dostatok e-liquidu.: 5W-80W
Nastaviteľná teplota: 100°C-300°C / 212°F-572°F
Podporované režimy: VW/Krivka/TCZ anglického Temperature Control - funkcia, ktorá zabraňuje prepáleniu v prípade, že špirálka nemá dostatok e-liquidu./TCR/TFR
Podporovaný odpor: 0,1Ω-3Ω
Batéria: 18650 (aspoň 25A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/1A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Obsah balenia a parametre

Batéria

Spodné dvierka poskytujú prístup k priestoru pre jednu batériu 18650 (nie je súčasťou balenia). Tá dovoľuje využiť výkon až 80W. Nabíjať ju môžete priamo v zariadení pomocou micro USB portu.

Batéria

Ovládanie

Prehľadný displej, tri tlačítka a jednoduché užívateľské prostredie s radom režimov a funkcií. Tribeaut nielen krásne vyzerá, ale má tiež bohatú výbavu a ľahko sa používa.

Ovládanie
Parametre
VýrobcaAsmodus
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna
BalancerÁno
Nabíjanie z USBÁno
Počet článkov1
Na batérie18650
Priemer clearomizéra30 mm
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).