Blitz

Blitz B17 Mechanický Mód

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7%

Fantázii sa medze nekladú a platí to i v prípade dizajnu mechanických módov. Tento kúsok od Blitz na to ide s bambusom a jeho originálnu konštrukciu len tak neprehliadnete. Celý popis

Strieborná
Strieborná
Skladom onlineSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Bratislava
70,07 €65,50 €
+získate 65 bodov Viac informácií

Fantázii sa medze nekladú a platí to i v prípade dizajnu mechanických módov. Tento kúsok od Blitz na to ide s bambusom a jeho originálnu konštrukciu len tak neprehliadnete. Z mosadze vyrobený a v retro silver štýle vypracovaný mechanický mód B17 rozhodne ponúka unikátny vzhľad. A nielen to, kvalitné sú tiež materiály a spracovanie, ktoré dosahuje tú najlepšiu úroveň.


Atraktívny mechanický mód sa môže popýšiť hybridným 510 závitom, nenájdete tu teda klasický 510 závit. Atomizér je teda v priamom kontakte s batériou a je dôležité voliť vhodné atomizéry, pretože nie všetky možno bezpečne použiť. Potrebovať budete tiež jednu kvalitnú batériu typu 18650 s dostatočne vysokým prúdom, ktorá sa do módu vkladá po vyskrutkovaní spodného závitu. Súčasťou tohto závitu je tiež tlačítko s medeným kontaktom.

B17 mechanický mód rozhodne neodporúčame začiatočníkom. Ide o mechanický MOD s hybridným kontaktom. Je potrebné poznať Ohmov zákon, mať prehľad o odpore použitých špirálok a vybíjacom prúde použitej batérie.

Mechanické módy s hybridným kontaktom rozhodne neodporúčame používať s atomizérmi, ktoré nemajú dostatočne vystúpený kontakt.

Obsah balenia a parametre

1x Blitz B17 Mód

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 93mm x 24-27mm
Výstupné napätie: max. 4,2V
Režim: priame výstupné napätie
Batéria: 18650 (ideálne 25A-30A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: externé
Závit: hybridný 510
Materiál: mosadz a meď

Obsah balenia a parametre

Batéria

Batéria sa do módu vkladá po vyskrutkovaní spodnej časti. Je dôležité používať iba kvalitné batérie s neporušeným obalom a dostatočne vysokým vybíjacím prúdom v závislosti na odpore špirálky.

Batéria

Hybridný závit

Aj keď ide o 510 závit, nie každý atomizér je preň vhodný. Je potrebné použiť atomizéry s dostatočne vystúpeným kontaktom. Vzhľadom na to, že je atomizér v priamom kontakte s batériou, dochádza k výrazne menším stratám napätia ako pri bežnom závite.

Hybridný závit

Tlačítko

Naspodku umiestnené tlačítko je pre mechanické módy typické. Kvalitný medený kontakt poskytuje skvelé vlastnosti.

Tlačítko
Parametre
VýrobcaBlitz
Záruka24 mesiacov
FarbaStrieborná
Počet článkov1
Na batérie18650
Priemer clearomizéra27 mm
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).