Chill Pill

CHILL PILL - Sladkokyslé ovocie (Sparta - Sour Axes) príchuť

  5 na základe 1 hodnotenia

  Príchuť Chill Pill určená pre miešanie vlastných e-liquidov. Sladké a kyslé, užijete si to najvýraznejšie a najlepšie ovocie, plné týchto neodolateľných tónov. Celý popis

  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  5,00 €
  +získate 5 bodov Viac informácií

  Príchuť Chill Pill určená pre miešanie vlastných e-liquidov.

  Sladké a kyslé, užijete si to najvýraznejšie a najlepšie ovocie, plné týchto neodolateľných tónov. Citróny, hrušky, pomaranče, jablká a ďalšie v lahodnom mixe.

  Príchute z Malajzie patria k tým najlepším. Ich intenzita, zaujímavé kombinácie a vernosť predlohe ich zaraďujú medzi veľmi vyhľadávané. Platí to tiež o originálnych Chill Pill príchutiach, ktoré sa zameriavajú na rôzne varianty a kombinácie bobúľ a lesných plodov. Čučoriedky, černice, brusnice a ďalšie ovocné lahôdky v podobe tropických plodov a menej tradičných príchutí, ako je káva, sušienka a popcorn si vás ihneď podmania.

  V originálnom balení dodávané Chill Pill sa vyznačujú nielen prvotriednou chuťou, ale tiež kvalitou, ktorá bola dosiahnutá špičkovými výrobnými technológiami a postupmi. Tie spĺňajú všetky prísne normy potrebné pre vstup na európsky trh. Čakajú vás teda chuťovo bohaté a kvalitné príchute, ideálne na celodenné vapovanie, ale tiež na príležitostné spestrenie obvyklej rutiny.

  Ide o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

  Odporúčané dávkovanie: 10-15%
  Odporúčaná doba zrenia: 3-7 dní

  Vyrobené v Malajzii.

  Parametre
  VýrobcaChill Pill
  Záruka24 mesiacov
  TypOvocné
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem