eLeaf

Eleaf iTap Pod sada

  5 na základe 1 hodnotenia

  Pod systémy v súčasnosti bezpochyby vládnu svetu elektronických cigariet. Tiež Eleaf ich už v svojej ponuke niekoľko má a zdá sa možno zbytočné príchádzať s ďalším. Celý popis

  Čierna
  Čierna
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
  19,50 €
  Modrá
  Modrá
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
  19,50 €
  Strieborná
  Strieborná
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
  19,50 €
  +získate 19 bodov Viac informácií

  Pod systémy v súčasnosti bezpochyby vládnu svetu elektronických cigariet. Tiež Eleaf ich už v svojej ponuke niekoľko má a zdá sa možno zbytočné príchádzať s ďalším. Novinka iTap však patrí medzi pokročilé pod systémy, pretože na rozdiel od tých obyčajných umožňuje výmenu žhaviacej hlavy v pode, nastavenie prívodu vzduchu a výkonná batéria je naviac vybavená inteligentným čipom, schopným regulácie teploty. S vhodnou žhaviacou hlavou vám teda iTap nespáli vatu a uchráni vás pred nepríjemným zážitkom z potiahnutia nasucho. Integrovaná batéria má kapacitu 800mAh, je schopná dosiahnuť až 30W a umožňuje rýchle nabíjanie pomocou micro USB portu.

  Napriek všetkým týmto funkciám je Eleaf iTap stále jednoduchou e-cigaretou, ako ktorýkoľvek iný pod systém. Nevyžaduje žiadne nastavenia alebo prepínanie režimov, všetko si obstará sama a vy si tak môžete užívať bezstarostné vapovanie. Na ovládanie slúži jediné tlačítko, pomocou ktorého iTap zapnete a vypnete, zároveň slúži tiež pre vapovanie a tvorbu pary. Plastová nádržka pre e-liquid a náustok v jednom - pod - ponúka ľahkú výmenu žhaviacej hlavy. V balení nájdete hneď dve hlavy s rôznymi odpormi. Hlava s vyšším odporom 1,6Ω má v sebe špirálku z nerezovej ocele a je tak kompatibilná s teplotným režimom, na rozdiel od druhej hlavy, ktorá má odpor nižší a jej špirálka je z klasického kanthalu. Oproti nerezovej hlave však ponúkne voľnejšie potiahnutie a viac pary.

  Obsah balenia a parametre

  1x iTap batéria
  1x iTap pod / cartridge
  1x žhaviaca hlava GS Air S 1,6Ω
  1x žhaviaca hlava GS Air 0,75Ω
  1x QC USB kábel

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 102,3mm x 20mm x 16mm
  Objem: 2ml
  Výstupný výkon: max. 30W
  Podporovaný odpor: 0,4Ω-3Ω
  Batéria: 800mAh
  Nabíjanie: micro USB port

  Obsah balenia a parametre

  Ovládanie

  Jedno tlačítko pre zapnutie, vypnutie a vapovanie. Ovládanie Eleaf iTap je ľahké, nevyžaduje žiadne zložité nastavenia.

  Ovládanie

  Batéria

  Integrovaná batéria s kapacitou 800mAh sa nabíja pomocou micro USB portu naspodku zariadenia. Pre prehľad o ostávajúcej kapacite a o tom, kedy batériu nabiť, slúži farebný LED indikátor.

  Batéria

  Pod

  Eleaf iTap pod je určený na plnenie e-liquidom a zároveň zastupuje funkciu náustku, avšak žhaviacu hlavu v ňom je možné vymieňať. Základňa, v ktorej je umiestnená žhaviaca hlava a ktorá sa skrutkuje do podu, je vybavená ovládaním prívodu vzduchu.

  Pod

  Žhaviaca hlava

  V balení nájdete hneď dve rôzne hlavy. Zatiaľ čo hlava s nerezovou špirálkou a odporom 1,6Ω je kompatibilná s teplotným režimom iTap, druhá hlava s nižším odporom 0,75Ω vám vytvorí viac pary a ponúkne voľnejšie potiahnutie.

  Žhaviaca hlava

  Plnenie

  Pre naplnenie stačí pod vytiahnuť z batérie a vysunúť silikónovú krytku.

  Plnenie
  Parametre
  VýrobcaeLeaf
  Záruka24 mesiacov
  Kapacita batérie800 mAH
  Objem tanku2 ml
  Nabíjanie z USBÁno
  Spôsob použitiaMTL
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem