Innokin

Innokin Endura M18 sada

  3 na základe 2 hodnotenia

  Jednoduchý, ale napriek tomu štýlový dizajn, takto sa predstavuje ďalší prírastok do obľúbenej série Endura, tentokrát vo forme pod systému. S integrovanou batériou, vymeniteľnou žhaviacou hlavou a utiahnutým potiahnutím, podobným cigaretám. Celý popis

  Fialová
  Fialová
  Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Trnava
  22,50 €
  Modrá
  Modrá
  Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  22,50 €
  Strieborná
  Strieborná
  Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Košice
  22,50 €
  Zelená
  Zelená
  Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Trnava
  22,50 €
  +získate 22 bodov Viac informácií

  Jednoduchý, ale napriek tomu štýlový dizajn, takto sa predstavuje ďalší prírastok do obľúbenej série Endura, tentokrát vo forme pod systému. S integrovanou batériou, vymeniteľnou žhaviacou hlavou a utiahnutým potiahnutím, podobným cigaretám. Innokin Endura M18 ponúka zabudovanú batériu s kapacitou 700mAh s praktickými indikátormi, ktoré vždy ukazujú, ako je batéria nabitá. Dostupné je tiež moderné a rýchle nabíjanie prostredníctvom USB-C portu naspodku batérie.

  Endura M18 je vybavená tlačítkom a farebným LED indikátorom, s ich pomocou ľahko prepnete medzi normálnym a vyšším výkonom. Na samotné vapovanie však žiadne tlačítko nepotrebujete, e-cigareta je vybavená systémom automatického žhavenia, takže si stačí potiahnuť z náustku a para sa začne okamžite tvoriť.

  Jednoduché nastavenie prívodu vzduchu len pomocou otočenia podu. Dva spôsoby, ako pod zasunúť do batérie, dva prívody vzduchu. Jediné otočenie podu o 180° vám umožní užiť si voľnejšie alebo utiahnutejšie potiahnutie. Nielen prívod vzduchu, ale tiež žhaviaca hlava s vysokým odporom 1,6Ω dopomáha k príjemnému potiahnutiu, podobnému klasickým cigaretám.

  Obsah balenia a parametre

  1x Endura M18 batéria
  1x Endura M18 pod
  1x Endura M18 BVCBottom Vertical Coil. Ide o žhaviacu hlavu so špirálkou vo vertikálnej polohe. žhaviaca hlava 1,6Ω
  1x USB-C kábel

  Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

  Objem: 4ml
  Nastaviteľný výkon: 10W / 14W
  Batéria: 700mAh
  Nabíjanie: USB-C port

  Obsah balenia a parametre

  Ovládanie

  Integrovaná batéria s kapacitou 700mAh sa nabíja cez rýchly USB-C port. Umožňuje tiež prepínanie medzi normálnym a vyšším výkonom. LED indikujú zostávajúcu kapacitu i nastavený výkon.

  Ovládanie

  Pod

  Plastová nádržka s objemom 4ml slúži zároveň ako náustok a vkladá sa do nej žhaviaca hlava. Pod stačí do batérie zasunúť.

  Pod

  Žhaviaca hlava

  V pode je možné vymieňať žhaviacu hlavu. Stačí zložiť z podu základňu a hlavu do nej zasunúť. V balení nájdete hlavu s odporom 1,6Ω, ktorá je perfektná na utiahnuté poťahovanie ústa-pľúca.

  Žhaviaca hlava
  Parametre
  VýrobcaInnokin
  Záruka24 mesiacov
  FarbaModrá, Strieborná, Zelená
  Kapacita batérie700 mAH
  Objem tanku4 ml *
  Nabíjanie z USBÁno
  Spôsob použitiaMTL
  * Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
  Sprievodca výberom
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.