Innokin

Innokin Klypse Vaprio Special Limited Edition sada

  • Novinka
5,0 na základe 3 hodnotenia

Štýlová elektronická cigareta Innokin Klypse prichádza v špeciálnej limitovanej Vaprio edícii. V krásnom dizajne, s kvalitnou konštrukciou a tiež s praktickým viečkom, vďaka ktorému bude nosenie vo vrecku alebo v taške ešte bezpečnejšie a čistejšie. Celý popis

Vaprio Black-Green
Vaprio Black-Green
Skladom onlineSkladom na 7 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  • Žilina
12,20 €
+získate 12 bodov Viac informácií

Štýlová elektronická cigareta Innokin Klypse prichádza v špeciálnej limitovanej Vaprio edícii. V krásnom dizajne, s kvalitnou konštrukciou a tiež s praktickým viečkom, vďaka ktorému bude nosenie vo vrecku alebo v taške ešte bezpečnejšie a čistejšie. V ľahkom kovovom tele z odolnej hliníkovej zliatiny je uložená integrovaná batéria s kapacitou 700mAh. Tá vystačí na pohodové vapovanie po celý deň a v prípade vybitia je pripravený rýchly USB-C port, cez ten zas e-cigaretu rýchlo nabijete. Samozrejme nechýba ani LED indikátor, informujúci o zostávajúcej kapacite batérie.

Ako typický pod systém je Innokin Klypse Vaprio Special Limited Edition jednoduchá elektronická cigareta, ideálna pre začiatočníka. Nevyžaduje žiadne nastavenia, stačí nabiť batériu, naplniť pod a môžete vapovať. E-cigareta nemá tlačítko, takže si stačí potiahnuť z náustku a o všetko sa postará automatický systém žhavenia, ktorý okamžite začne tvoriť paru. O stabilný výkon a pôžitok z vapovania sa stará inteligentný čip, ktorý automaticky dodá vhodný výkon. Bezpečnosť potom zaisťuje séria ochrán, zabraňujúcich skratu, podbitiu, prebitiu, ale i príliš dlhému žhaveniu. Innokin Klypse je krásna elektronická cigareta, ktorá sa vďaka krytke skvele hodí do vrecka ako váš celodenný spoločník pre ľahké a bezstarostné vapovanie.

Obsah balenia a parametre

1x Klypse batéria
1x Klypse pod 0,8Ω
1x USB-C kábel

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Rozmery: 94mm x 29mm x 15mm
Objem: 2ml
Výstupný výkon: 16W
Batéria: 700mAh
Nabíjanie: USB-C port (5V/1A)

Obsah balenia a parametre

Batéria a ovládanie

Telo z hliníkovej zliatiny má v sebe batériu s kapacitou 700mAh a USB-C port pre pohodlné nabíjanie. E-cigareta nemá displej ani tlačítka, nemusí sa nijako nastavovať a pre vapovanie si stačí jednoducho potiahnuť z náustku.

Batéria a ovládanie

Krytka

Innokin Klypse je vybavené krytkou náustku, vďaka ktorej je nosenie vo vrecku alebo taške bezpečnejšie a čistejšie. Krytku možno naviac vďaka magnetom prichytiť k spodnej časti e-cigarety.

Krytka

Pod

Pod je plastová nádržka, ktorá sa vkladá do batérie. Plní sa e-liquidom cez bočnú silikónovú krytku a je v nej zabudovaná žhaviaca hlava s odporom 0,8Ω pre poťahovanie ústa-pľúca.

Pod
Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
5,0
Priemerné hodnotenie tohto produktu
(100 %)
Hodnotilo 3 užívateľov

Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

Parametre
VýrobcaInnokin
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna
Kapacita batérie700 mAh
Objem tanku2 ml
Nabíjanie z USBÁno
Integrovaná batériaÁno
Spôsob použitiaMTL
Vaprio Premium
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).