Innokin

Innokin Sceptre Vaprio Edition sada

  • Novinka
4.8 na základe 5 hodnotenia

Od osvedčenej značky Innokin prichádza pod systém Sceptre v krásnej čierno-zelenej kombinácii. Nová, špeciálna edícia nesie farby a logo Vaprio, ktoré dodávajú tejto e-cigarete absolútne jedinečný vzhľad. Celý popis

Vaprio Black-Green
Vaprio Black-Green
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Nitra VaprioGO
  • Trnava
18,50 €
+získate 18 bodov Viac informácií

Od osvedčenej značky Innokin prichádza pod systém Sceptre v krásnej čierno-zelenej kombinácii. Nová, špeciálna edícia nesie farby a logo Vaprio, ktoré dodávajú tejto e-cigarete absolútne jedinečný vzhľad. Nie je to však iba pekný dizajn, čo Sceptre ponúka, v tele vyrobenom z kvalitných materiálov sa toho skrýva omnoho viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Hlavne tu je integrovaná batéria s vysokou kapacitou 1400mAh, ktorú je možné rýchlo nabíjať cez micro USB port. Ďalej potom pod s objemom 3ml, vymeniteľnou žhaviacou hlavou a nastaviteľným prívodom vzduchu. A v neposlednom rade jednoduchý systém prepínania sily žhavenia. Pre vapovanie je pripravené pohodlné tlačítko alebo automatický systém žhavenia, a tak je už len na Vás, aký štýl vapovania zvolíte.

Innokin Sceptre je pod systém, s ktorým máte na výber. Vyberať môžete nie len medzi dvoma hlavami, pre dva rôzne štýly poťahovania, ale vybrať si môžete tiež intenzitu žhavenia, a tým si prispôsobiť pôžitok z vapovania. Dostupné sú dva režimy Normal a Boost. Tie ovplyvnia nielen množstvo pary, ale tiež jej teplotu. Samotný výkon je naviac obom hlavám automaticky nastavený podľa ich odporu, vy si tak len pohodlne zvolíte spomínanú intenzitu a môžete si užívať príjemné vapovanie.

V sade s elektronickou cigaretou nájdete nie len pod, teda plastovú nádržku, ktorá sa plní e-liquidom a vkladá sa do nej žhaviaca hlava, ale práve tiež hneď dve žhaviace hlavy s rôznym odporom. Hlavy sa dajú v pode ľahko vymieňať. A zatiaľčo s hlavou o odpore 1,2Ω si užijete príjemne utiahnuté poťahovanie ústa-pľúca (ako z klasických cigariet), hlava s nižším odporom 0,5Ω ponúka utiahnutý poťah priamo do pľúc. Pod zároveň umožňuje praktické nastavenie prívodu vzduchu, čo vám zaistí dosiahnutie toho najlepšieho vapovania s oboma hlavami.

Obsah balenia a parametre

1x Sceptre batéria
1x Sceptre pod 3ml
1x žhaviaca hlava 1,2Ω
1x žhaviaca hlava 0,5Ω
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 106,8mm x 29mm x 18mm
Objem: 3ml
Výstupný výkon: 9W-10W / 18W-20W
Podporované režimy: Normal, Boost
Podporovaný odpor: 0,5Ω-3,5Ω
Batéria: 1400mAh
Výstupný prúd: 8A
Nabíjanie: micro USB port (5V/1A)

Obsah balenia a parametre

Batéria

Krásne telo ponúka batériu s kapacitou 1400mAh, čo pohodlne stačí na vapovanie počas celého dňa. Pre jednoduché nabíjanie je dostupný micro USB port.

Batéria

Ovládanie

Sceptre batéria umožňuje prepínanie intenzity žhavenia. Vo vypnutom stave je možné prepínať medzi režimami Normal a Boost. Pre hlavu 1,2Ω to znamená výkon 9W alebo 10W. Pre hlavu 0,5Ω zase 18W alebo 20W.

Ovládanie

Pod

Plastová nádržka má objem 3ml a slúži tiež ako náustok. Vkladá sa do nej základňa so žhaviacou hlavou. Plniaci otvor nájdete na bočnej strane podu.

Pod

Prívod vzduchu

Množstvo privádzaného vzduchu je možné nastaviť podľa použitej žhaviacej hlavy. S hlavou s odporom 1,2Ω využijete nastavenie MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. (ústa-pľúca). S hlavou s odporom 0,5Ω zas RDL (reštriktívny priamo do pľúc).

Prívod vzduchu
Parametre
VýrobcaInnokin
Záruka24 mesiacov
Kapacita batérie1400 mAH
Objem tanku3 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Integrovaná batériaÁno
Spôsob použitiaMTL, DL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Vainoce 2020Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.