SvoëMesto

Kayfun X

  • Doprava zadarmo
5,0 na základe 4 hodnotenia

Prvý Kayfun bol predstavený v roku 2012, od tej doby prešla nemecká značka SvoëMesto obrovský kus cesty a zamilovali si ju vaperi po celom svete. Tie najlepšie MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. atomizéry z vysokokvalitných materiálov, s prvotriednou konštrukciou, to je séria Kayfun, ktorá si k svojmu tohtoročnému výročiu prichystala ďalší originálny atomizér. Celý popis

Skladom onlineSkladom na 6 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
149,50 €
+získate 149 bodov Viac informácií

Prvý Kayfun bol predstavený v roku 2012, od tej doby prešla nemecká značka SvoëMesto obrovský kus cesty a zamilovali si ju vaperi po celom svete. Tie najlepšie MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. atomizéry z vysokokvalitných materiálov, s prvotriednou konštrukciou, to je séria Kayfun, ktorá si k svojmu tohtoročnému výročiu prichystala ďalší originálny atomizér. Vyrobený z vysokokvalitnej brúsenej nerezovej ocele 316L, Kayfun X má telo z PSU a nechýba ani PEEK izolácia. Pomerne malý atomizér má v priemere 25mm a na výšku bez náustku dosahuje 42,5mm. Kvalitnú konštrukciu z nerezovej ocele možno kedykoľvek kompletne rozobrať a vyčistiť. Špeciálne upravený je aj náustok. Kvalitný 510 náustok má zaoblenú vnútornú časť, rovnako ako vnútro v atomizére, čo zabraňuje kondenzácii e-liquidu.

Vnútri atomizéra nájdete osvedčenú základňu z výborného Kayfun Lite [plus] 2021, ktorá je určená pre jednu špirálku, istenú dvoma skrutkami. Špirálka sa do základne ľahko ukladá a sedí v malej komore priamo nad otvorom privádzajúcim vzduch. Pre dokonalú kontrolu nad voľnosťou potiahnutia je Kayfun X vybavený prívodom vzduchu AEROKON. Ide o inovatívne ovládanie, pomocou ktorého upravíte prívod vzduchu pomocou nástroja cez kontakt atomizéra v 510 závite. To ovplyvní vzduch prúdiaci priamo pod špirálku. Otvor privádzajúci vzduch možno nastaviť v rozsahu 0-1,8mm, docielite tak dokonalé potiahnutie ústa-pľúca.

Kayfun X je vybavený výborným systémom plnenia. Pre otvorenie plniaceho otvoru mierne vysuniete hornú časť atomizéra, ktorú potom posuniete nabok. Tým sa odkryje dostatočne veľký plniaci otvor. Nechýba ani ovládanie prívodu e-liquidu k špirálke. Keď máte atomizér naskrutkovaný na móde, stačí pevne chytiť telo a zatiahnuť, telo atomizéra sa mierne vysunie a uzatvorí tak prívod e-liquidu. SvoëMesto Kayfun X je výborným pokračovaním dlhej a prvotriednej série atomizérov pre poťahovanie ústa-pľúca.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x Kayfun X
1x balenie príslušenstva

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Rozmery: 42,5mm x 24mm
Objem: 4ml
Špirálka: Jedna
Závit: 510
Materiál: SS316L, PSU

Obsah balenia a parametre

Základňa

Osvedčená základňa z obľúbeného Kayfun Lite [plus] 2021 má dva kontakty vo forme skrutiek. Špirálka je usadená priamo nad AEROKON prívodom vzduchu, ktorý možno regulovať pomocou závitov v 510 kontakte naspodku atomizéra. Nastavíte si tak voľnosť potiahnutia a veľkosť otvoru privádzajúceho vzduch v rozsahu 0-1,8mm.

Základňa

Plnenie

Kayfun X je vybavený jednoduchým mechanizmom plnenia. Hornú časť atomizéra stačí vysunúť smerom nahor a potom už len odsunúť do boku. Odkryje sa potom dostatočne široký otvor pre plnenie. Vďaka tejto detskej poistke naviac zabránite nechcenému otvoreniu.

Plnenie
Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
5,0
Priemerné hodnotenie tohto produktu
(100 %)
Hodnotilo 4 užívateľov

Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

Parametre
VýrobcaSvoëMesto
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra24 mm
Objem tanku4 ml *
FarbaStrieborná
Typ airflowSpodný
Počet špirálokSinglecoil
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Vaprio Premium
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).