Lost Vape

Lost Vape Paranormal DNA 166 - Silver Frame

  • Doprava zadarmo
4 na základe 4 hodnotenia

Zatiaľ čo DNA čip od Evolv je zárukou ten najlepšej elektroniky v módoch, logo Lost Vape zaručuje prvotriednu konštrukciu iba z tých najlepších materiálov. A vzhľadom k tomu, že verzia DNA166 patrí medzi najžiadanejšie, nie je sa čomu diviť, že si pre nás Lost Vape pripravil mnoho variácií, ktoré kombinujú kožu, drevo, ale i uhlíkové vlákna. Celý popis

Yellow Resin + Red Black Kevlar
Yellow Resin + Red Black Kevlar
Skladom na centrále
129,11 €
+získate 129 bodov Viac informácií

Zatiaľ čo DNA čip od Evolv je zárukou ten najlepšej elektroniky v módoch, logo Lost Vape zaručuje prvotriednu konštrukciu iba z tých najlepších materiálov. A vzhľadom k tomu, že verzia DNA166 patrí medzi najžiadanejšie, nie je sa čomu diviť, že si pre nás Lost Vape pripravil mnoho variácií, ktoré kombinujú kožu, drevo, ale i uhlíkové vlákna. To všetko v odolnej konštrukcii zo zinkovej zliatiny s nerezovým závitom a kontaktom z poniklovanej mosadze.


Kvalitné a prepracované sú tiež funkcie a vlastnosti Paranormal módu. A to práve vďaka čipu DNA. S dvoma ľahko vymeniteľnými batériami 18650 rýchlo a predovšetkým presne dosiahnete výkon 166W. Veľmi presné a spoľahlivé sú tiež teplotné režimy, a to nielen pre niklové, titánové a nerezové špirálky, ale vďaka nastaveniu teplotného koeficientu odporu tiež pre ďalšie materiály. Nastaviť si môžete rozmanité profily, medzi ktorými potom ľahko prepínate. Tieto a mnoho ďalších nastavení vrátane úprav displeja je možné urobiť pomocou špeciálneho PC programu Escribe.

Pre správne a bezpečné používanie doporučujeme zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

Obsah balenia a parametre

1x Paranormal DNA166 Mód
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 91,5mm x 55mm x 27,5mm
Nastaviteľný výkon: 1W-166W
Výstupné napätie: 0,6V-9V
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TCZ anglického Temperature Control - funkcia, ktorá zabraňuje prepáleniu v prípade, že špirálka nemá dostatok e-liquidu.-(Ni, Ti, SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-3Ω
Batérie: 2x 18650 (aspoň 20A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Obsah balenia a parametre

Batérie

Praktický kryt, ktorý umožňuje rýchlu výmenu batérií typu 18650.

Batérie

Závit

Kvalitný nerezový 510 závit s odpruženým kontaktom je perfektne kompatibilný s celým radom atomizérov.

Závit

Micro USB port

Nielen že slúži na nabíjanie, ale tiež pre ďalšie pokročilé nastavenia módu. Stačí zariadenie pripojiť k počítaču a k programu Escribe, potom už upravíte celý rad parametrov vrátane režimov a profilov.

Micro USB port
Parametre
VýrobcaLost Vape
Záruka24 mesiacov
FarbaŽltá
DNAÁno
BalancerÁno
Nabíjanie z USBÁno
Počet článkov2
Na batérie18650
Priemer clearomizéra28 mm
Sprievodca výberom
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.