Lost Vape

Lost Vape Ursa Nano sada

  • Novinka
4.4 na základe 5 hodnotenia

V mnohých krásnych farebných variantoch prichádza nový pod systém od popredného výrobcu Lost Vape. So silnou zabudovanou batériou s kapacitou 800mAh si užijete dlhé vapovanie na jedno nabitie a s výstupným výkonom až 18W tiež poriadnu tvorbu pary a príjemný pôžitok počas vapovania. Celý popis

Pacific Blue
Pacific Blue
Nie je skladom
15,50 €
Twill Green
Twill Green
Nie je skladomSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
15,50 €
Twill Silver
Twill Silver
Nie je skladom
15,50 €
Wave Black
Wave Black
Nie je skladom
15,50 €
Wave Blue
Wave Blue
Nie je skladom
15,50 €
Wave Cyan
Wave Cyan
Nie je skladom
15,50 €
Wave Purple
Wave Purple
Nie je skladomSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Komárno
15,50 €
Wave Red
Wave Red
Nie je skladom
15,50 €
+získate 15 bodov Viac informácií

V mnohých krásnych farebných variantoch prichádza nový pod systém od popredného výrobcu Lost Vape. So silnou zabudovanou batériou s kapacitou 800mAh si užijete dlhé vapovanie na jedno nabitie a s výstupným výkonom až 18W tiež poriadnu tvorbu pary a príjemný pôžitok počas vapovania. Na rýchle nabíjanie je potom pripravený USB-C port naspodku batérie. O tom, kedy je batériu potrebné nabiť, vás informuje farebný LED indikátor.

Na ovládanie nie je potrebné žiadne tlačítko, e-cigaretu totiž nie je nutné nijako nastavovať, stačí nabiť batériu, naplniť plastový pod a potiahnuť si z náustku. Pre ešte lepší pôžitok z vapovania je na bočnej strane pripravené ovládanie prívodu vzduchu, s ktorým si prispôsobíte voľnosť potiahnutia svojím potrebám. Nechýba samozrejme ani séria nevyhnutných ochrán pre bezpečné a bezproblémové vapovanie. Spoľahnúť sa teda môžete či na ochranu proti skratu, podbitiu, prehriatiu, či napríklad proti príliš dlhému vapovaniu.

V balení nájdete okrem batérie tiež pod s už zabudovanou žhaviacou hlavou s odporom 0,8Ω. Plastová nádržka ponúka skvelý objem 2,5ml a do batérie, kde drží pomocou magnetov, sa jednoducho zasunie. Pre plnenie stačí pod vysunúť z batérie a otvoriť silikónovú krytku. Lost Vape Ursa Nano je vybavené systémom automatického potiahnutia. Počas vapovania teda nie je potrebné držať tlačítko, stačí si potiahnuť z náustku a okamžite sa začne tvoriť para.

Obsah balenia a parametre

1x Ursa Nano batéria
1x Ursa Nano pod 0,8Ω
1x USB-C kábel

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Rozmery: 100,5mm x 24,1mm x 14mm
Objem: 2,5ml
Výstupný výkon: 5W-18W
Výstupné napätie: 3V-3,9V
Výstupný prúd: 2,5A-5A
Batéria: 800mAh
Nabíjanie: USB-C port (5V)
Materiál: zinková zliatina

Obsah balenia a parametre

Batéria a ovládanie

Integrovaná batéria s kapacitou 800mAh vám poskytne príjemne dlhé vapovanie na jedno nabitie. O zostávajúcej kapacite vás informuje farebná LED a na nabíjanie slúži rýchly USB-C port. Ursa Nano Pod nie je potrebné nijako nastavovať, nie je nutné ani držať tlačítko počas vapovania.

Batéria a ovládanie

Pod

Plastová nádržka s objemom 2,5ml sa jednoducho zasúva do batérie a drží pomocou magnetov. Žhaviaca hlava s odporom 0,8Ω je v nej už zabudovaná a v prípade opotrebovania sa mení celý pod. Na plnenie slúži bočná silikónová krytka.

Pod

Prívod vzduchu

Prívod vzduchu ľahko upravíte pomocou páčky na bočnej strane e-cigarety. Pohodlne si tak nastavíte voľnosť potiahnutia.

Prívod vzduchu
Parametre
VýrobcaLost Vape
Záruka24 mesiacov
Kapacita batérie800 mAH
Objem tanku2.5 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Integrovaná batériaÁno
Spôsob použitiaMTL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).