SLIQUID

SLIQUID - Ľadová jahoda (Freeze Strawberry)

  4,0 na základe 80 hodnotenia

  Vynikajúca náplň SLIQUID s nikotínovou soľou. Šťavnaté a vyzreté jahody, roztlačené spolu s ľadovou triešťou, sú absolútne neodolateľné. Celý popis

  20mg
  20mg
  Nie je skladomSkladom na 6 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  5,00 €
  10mg
  10mg
  Skladom onlineSkladom na 8 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  • Žilina
  5,00 €
  +získate 5 bodov Viac informácií

  Vynikajúca náplň SLIQUID s nikotínovou soľou.

  Šťavnaté a vyzreté jahody, roztlačené spolu s ľadovou triešťou, sú absolútne neodolateľné. Sladký ovocný základ podčiarkuje výrazná chladivá stopa, s ktorou si užijete záplavu sviežosti pri každom potiahnutí.

  SLIQUID obsahuje nikotínovú soľ. Oproti bežnému nikotínu ponúka hneď niekoľko výhod. Zatiaľ čo klasické e-liquidy majú silnejší hit, ktorý vám bráni v inhalácii väčšieho množstva nikotínu, nikotínové soli dávajú pri rovnakej sile nikotínu omnoho slabší hit. V jednom potiahnutí je teda možné do tela dostať väčšiu dávku nikotínu, ktorá bude pocitovo podobná klasickým cigaretám. Odpadáva tak nutnosť nepretržitého poťahovania z e-cigarety a i s menšími pod systémami je možné bez problémov uspokojiť túžbu po nikotíne.

  Vzhľadom na to, že náplne s nikotínovou soľou sú určené pre menšie e-cigarety a pre poťahovanie ústa-pľúca, SLIQUID prichádza s pomerom 50VG / 50PG. Ponúka tak vyvážený pomer produkcie pary a podania chuti. Priam ideálny je tiež pre obľúbené pod systémy.

  Prvotriednu kvalitu náplniam SLIQUID zaisťujú tie najlepšie suroviny. Výrobné postupy sa riadia prísnymi pravidlami, čo v spojení s dôkladnou kontrolou každého kroku zaisťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pre nevyhnutné overenie špičkovej kvality sú náplne SLIQUID testované adreditovaným laboratóriom v Českej republike, sú teda absolútne v súlade so všetkými normami EÚ.

  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,0
  Priemerné hodnotenie tohto produktu
  (80 %)
  Hodnotilo 80 užívateľov

  Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

  Parametre
  VýrobcaSLIQUID
  Záruka24 mesiacov
  Intenzita nikotínu10, 20 mg
  Podiel PG/VG50/50
  Typ príchuteOvocné
  Objem10 ml
  Typ nikotínuNikotínová soľ
  IngrediencieCooling, Jahoda
  Klasifikácia zmesi podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008
  Identifikátor výrobkuSLIQUID Freeze Strawberry
  Signálne slovoNebezpečenstvo
  Výstražný symbol nebezpečenstvaGHS06
  InformácieObsahuje: nikotín (ISO), kyselina salicylová, MALTOL, benzylalkohol Toxický po požití. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO POŽITÍ: Okamžite volajte lekára. Uchovávajte uzamknuté. Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním v zberni nebezpečných odpadov. Obsahuje FURANEOL. Môže vyvolať alergickú reakciu. Výrobca: Vitaestyle s.r.o., Štemberova 200, Kyšice, Česká republika, telefón: +420 377 420 697
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).