Quawins

Quawins Vstick Pro sada

 • Novinka

Vyzerá ako zariadenie pre zahrievanie tabaku, ale v skutočnosti ide o pravú a nefalšovanú elektronickú cigaretu s e-liquidom, nie s tabakom. Quawins prichádza s novým pod systémom, ktorý inovatívnym spôsobom približuje e-cigarety fajčiarom a ponúka podobný pôžitok z vapovania ako z fajčenia. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Komárno
 • Košice
 • Nitra VaprioGO
29,90 €
Modrá
Modrá
Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Košice
29,90 €
Strieborná
Strieborná
Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Trnava
29,90 €
+získate 29 bodov Viac informácií

Vyzerá ako zariadenie pre zahrievanie tabaku, ale v skutočnosti ide o pravú a nefalšovanú elektronickú cigaretu s e-liquidom, nie s tabakom. Quawins prichádza s novým pod systémom, ktorý inovatívnym spôsobom približuje e-cigarety fajčiarom a ponúka podobný pôžitok z vapovania ako z fajčenia. To zaisťujú špeciálne filtre, ktoré sa vkladajú do plastovej nádržky, takzvaného podu. V ústach sú potom tieto filtre veľmi podobné tým cigaretovým, čo pomôže fajčiarom pri prechode na elektronickú cigaretu. Quawins Vstick je naviac aktivovaný potiahnutím, takže tu nemusíte hľadať tlačítko, stačí si potiahnuť a para sa vytvorí automaticky.

Nielen s filtrom, ale i bez neho možno Quawins Vstick používať. Ak si chcete užiť príjemne utiahnuté potiahnutie, ktoré je podobné klasickým cigaretám, tak do Vstick Pro stačí zasunúť filter. Ak však filter používať nechcete alebo ho práve nemáte poruke, nevadí, e-cigaretu je možné i naďalej používať. Vnútri tela z hliníkovej zliatiny nájdete integrovanú batériu s kapacitou 400mAh, tú možno rýchlo nabíjať cez spodný USB-C port. E-cigareta je vybavená vibračným systémom, ktorý vás upozorní na správne zasunutie podu do batérie. Zároveň tiež zavibruje pri každom dvadsiatom potiahnutí. Vďaka tomu tak máte prehľad o svojom vapovaní a počte potiahnutí.

Dôležitou súčasťou je tiež pod, ktorý sa do batérie jednoducho zasunie. Pod je plastová nádržka, ktorá sa plní cez bočný otvor e-liquidom. Zároveň slúži ako náustok a vkladá sa do nej už spomínaný filter. Pod má v sebe integrovanú žhaviacu hlavu s odporom 1,3Ω. Táto špeciálne navrhnutá hlava má hneď dve vrstvy vaty a je zložená z dvoch tiel. Vďaka svojej konštrukcii je teda odolná voči pretečeniu a vyznačuje sa skvelým podaním chuti.

Upozornenie: Výrobca odporúča náplne v pomere 70VG / 30PG.

Obsah balenia a parametre

1x Vstick Pro batéria
1x Vstick Pro pod
2x filter
1x USB-C kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 100mm x 16mm x 16mm
Objem: 2ml
Výstupný výkon: 9W
Odpor: 1,3Ω
Batéria: 400mAh
Nabíjanie: USB-C port
Materiál: hliníková zliatina

Obsah balenia a parametre

Batéria a ovládanie

Integrovanú batériu s kapacitou 400mAh rýchlo nabijete cez USB-C port. Vstick Pro je vybavený vibračnou funkciou, pri zasunutí podu do batérie e-cigareta jedenkrát zavibruje. Pre poťahovanie nie je potrebné držať tlačítko, para sa začne tvoriť automaticky počas potiahnutia.

Batéria a ovládanie

Filter

Špeciálny filter sa vkladá do podu. Vďaka filtru sa pocit pri vapovaní viac približuje fajčeniu klasických cigariet. Povedomý tvar v ústach prináša príjemne utiahnuté potiahnutie.

Filter

Pod

Plastová nádržka s objemom 2ml má v sebe integrovanú žhaviacu hlavu a slúži ako náustok. Do batérie sa jednoducho zasunie a plní sa cez bočný otvor, chránený silikónovou krytkou.

Pod
Parametre
VýrobcaQuawins
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna, Strieborná
Kapacita batérie400 mAH
Objem tanku2 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Integrovaná batériaÁno
Spôsob použitiaMTL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Vainoce 2020Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.