Quawins

Quawins Vstick Pro sada

  4.9 na základe 12 hodnotenia

  Vyzerá ako zariadenie pre zahrievanie tabaku, ale v skutočnosti ide o pravú a nefalšovanú elektronickú cigaretu s e-liquidom, nie s tabakom. Quawins prichádza s novým pod systémom, ktorý inovatívnym spôsobom približuje e-cigarety fajčiarom a ponúka podobný pôžitok z vapovania ako z fajčenia. Celý popis

  Červená
  Červená
  Nie je skladomSkladom na jednej predajni
  Skladom v predajniach
  • Košice
  29,90 €
  Čierna
  Čierna
  Skladom onlineSkladom na 7 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra VaprioGO
  • Trnava
  29,90 €
  Modrá
  Modrá
  Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Košice
  29,90 €
  Strieborná
  Strieborná
  Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Trnava
  29,90 €
  Zlatá
  Zlatá
  Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  29,90 €
  +získate 29 bodov Viac informácií

  Vyzerá ako zariadenie pre zahrievanie tabaku, ale v skutočnosti ide o pravú a nefalšovanú elektronickú cigaretu s e-liquidom, nie s tabakom. Quawins prichádza s novým pod systémom, ktorý inovatívnym spôsobom približuje e-cigarety fajčiarom a ponúka podobný pôžitok z vapovania ako z fajčenia. To zaisťujú špeciálne filtre, ktoré sa vkladajú do plastovej nádržky, takzvaného podu. V ústach sú potom tieto filtre veľmi podobné tým cigaretovým, čo pomôže fajčiarom pri prechode na elektronickú cigaretu. Quawins Vstick je naviac aktivovaný potiahnutím, takže tu nemusíte hľadať tlačítko, stačí si potiahnuť a para sa vytvorí automaticky.

  Nielen s filtrom, ale i bez neho možno Quawins Vstick používať. Ak si chcete užiť príjemne utiahnuté potiahnutie, ktoré je podobné klasickým cigaretám, tak do Vstick Pro stačí zasunúť filter. Ak však filter používať nechcete alebo ho práve nemáte poruke, nevadí, e-cigaretu je možné i naďalej používať. Vnútri tela z hliníkovej zliatiny nájdete integrovanú batériu s kapacitou 400mAh, tú možno rýchlo nabíjať cez spodný USB-C port. E-cigareta je vybavená vibračným systémom, ktorý vás upozorní na správne zasunutie podu do batérie. Zároveň tiež zavibruje pri každom dvadsiatom potiahnutí. Vďaka tomu tak máte prehľad o svojom vapovaní a počte potiahnutí.

  Dôležitou súčasťou je tiež pod, ktorý sa do batérie jednoducho zasunie. Pod je plastová nádržka, ktorá sa plní cez bočný otvor e-liquidom. Zároveň slúži ako náustok a vkladá sa do nej už spomínaný filter. Pod má v sebe integrovanú žhaviacu hlavu s odporom 1,3Ω. Táto špeciálne navrhnutá hlava má hneď dve vrstvy vaty a je zložená z dvoch tiel. Vďaka svojej konštrukcii je teda odolná voči pretečeniu a vyznačuje sa skvelým podaním chuti.

  Upozornenie: Výrobca odporúča náplne v pomere 70VG / 30PG.

  Obsah balenia a parametre

  1x Vstick Pro batéria
  1x Vstick Pro pod
  2x filter
  1x USB-C kábel

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 100mm x 16mm x 16mm
  Objem: 2ml
  Výstupný výkon: 9W
  Odpor: 1,3Ω
  Batéria: 400mAh
  Nabíjanie: USB-C port
  Materiál: hliníková zliatina

  Obsah balenia a parametre

  Batéria a ovládanie

  Integrovanú batériu s kapacitou 400mAh rýchlo nabijete cez USB-C port. Vstick Pro je vybavený vibračnou funkciou, pri zasunutí podu do batérie e-cigareta jedenkrát zavibruje. Pre poťahovanie nie je potrebné držať tlačítko, para sa začne tvoriť automaticky počas potiahnutia.

  Batéria a ovládanie

  Filter

  Špeciálny filter sa vkladá do podu. Vďaka filtru sa pocit pri vapovaní viac približuje fajčeniu klasických cigariet. Povedomý tvar v ústach prináša príjemne utiahnuté potiahnutie.

  Filter

  Pod

  Plastová nádržka s objemom 2ml má v sebe integrovanú žhaviacu hlavu a slúži ako náustok. Do batérie sa jednoducho zasunie a plní sa cez bočný otvor, chránený silikónovou krytkou.

  Pod
  Parametre
  VýrobcaQuawins
  Záruka24 mesiacov
  FarbaČierna, Strieborná, Zlatá
  Kapacita batérie400 mAH
  Objem tanku2 ml *
  Nabíjanie z USBÁno
  Integrovaná batériaÁno
  Spôsob použitiaMTL
  * Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
  Sprievodca výberom
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.