Smoktech

SMOK Nfix Pod sada

  • Novinka

Pod systémy s nastaviteľným výkonom už nie sú ničím neobvyklým. Oproti tým obyčajným však často majú väčšie rozmery a chýba im teda hlavná prednosť podov. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
23,50 €
Dúhová
Dúhová
Na ceste na centrálu, Očakávame August 2020
23,50 €
Strieborná
Strieborná
Skladom onlineSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Bratislava
23,50 €
Zelená
Zelená
Skladom onlineSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Bratislava
23,50 €
Zlatá
Zlatá
Skladom onlineSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Bratislava
23,50 €
+získate 23 bodov Viac informácií

Pod systémy s nastaviteľným výkonom už nie sú ničím neobvyklým. Oproti tým obyčajným však často majú väčšie rozmery a chýba im teda hlavná prednosť podov. SMOK dokázal tieto dve prednosti skombinovať a predstavuje skvelý Nfix. Tenký, ideálny do ruky, tento pod systém pracuje s integrovanou batériou s kapacitou 700mAh a aby toho nebolo málo, na jeho telo sa vošiel i malý displej, plný údajov o vapovaní. V spodnej časti e-cigarety potom nájdete moderný USB-C port pre pohodlné nabíjanie.

Už spomínaný displej využijete tiež na rýchle nastavenie e-cigarety. SMOK Nfix totiž umožňuje nastavenie výkonu v rozsahu 1W-25W. Vďaka tomu si tak prispôsobíte vapovanie svojim potrebám a vychutnáte si presne taký vaping, aký vám vyhovuje najviac. E-cigareta je tiež vybavená sériou nevyhnutných ochrán pre bezpečné vapovanie. Podbitie, prebitie, príliš dlhé vapovanie alebo skrat, nič z toho vás trápiť nebude.

Ako na každom pod systéme, ani tu samozrejme nechýba malý pod. Teda plastová nádržka, ktorá sa plní e-liquidom, slúži ako náustok a zároveň je v nej uložená žhaviaca hlava. Práve vďaka novým Nfix podom s dvojitou špirálkou a odporom 0,8Ω si užijete príjemné poťahovanie ústa-pľúca, hustú paru a vynikajúcu chuť. Pod má naviac solídnu kapacitu 3ml a štandardné jednoduché plnenie cez bočnú silikónovú krytku. Množstvo náplne vnútri podu je naviac krásne vidieť, takže máte za všetkých okolností jasný prehľad o tom, kedy e-liquid doplniť.

Obsah balenia a parametre

1x Nfix batéria
2x Nfix DC MTL pod 0,8Ω
1x USB-C kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 110,5mm x 21,5mm x 13mm
Objem: 3ml
Nastaviteľný výkon: 1W-25W
Vstupné napätie: 3,3V-4,2V
Výstupné napätie: 0,5V-4V
Podporované režimy: VW
Podporovaný odpor: 0,6Ω-3Ω
Batéria: 700mAh
Nabíjanie: USB-C port (5V/0,68A)

Obsah balenia a parametre

Nfix batéria

Malé rozmery v sebe ukrývajú nielen solídnu batériu s kapacitou 700mAh, ale tiež inteligentný čip, umožňujúci nastavenie výkonu prostredníctvom prehľadného displeja. Na nabíjanie poslúži naspodku umiestnený USB-C port.

Nfix batéria

Pod

Slúži ako nádržka pre e-liquid, náustok a zároveň je v ňom umiestnená žhaviaca hlava. V pode nájdete hlavu s dvojitou špirálkou a odporom 0,8Ω. Určený je pre poťahovanie ústa-pľúca. Do batérie ho jednoducho zasuniete.

Pod

Plnenie

Jednoduché plnenie. Pod stačí z batérie vysunúť, otvoriť silikónovú krytku a naplniť až 3ml e-liquidu.

Plnenie
Parametre
VýrobcaSmoktech
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna, Dúhová, Strieborná, Zelená, Zlatá
Dovolenka s VaprioSprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.