1
74
Ostatné filtre

Smoktech

Zobraziť všetky značky
SMOK je jednou z najobľúbenejších značiek elektronických cigariet súčasnosti. Od jej vzniku v roku 2010 postupne buduje svoje meno na globálnom trhu e-cigariet a vapingu. Vývojom a výskumom nových technológií SMOK dokázal vytvoriť nielen veľmi kvalitné, ale tiež dizajnovo príťažlivé a lákavé modely, či celé série elektronických cigariet.

TFV rad od SMOK sa podpísal pod jeho najväčšie úspechy. Tieto výkonné nízkoodporové tanky teraz SMOK ponúka v dvoch variantoch. TFV8 a TFV12 sa vyznačujú tvorbou obrovských mrakov pary a vysokým výkonom. Ľahšie verzie určené pre menej náročných užívateľov nesú názov TFV8 Baby a TFV12 Prince. Hlavnú rolu u SMOK hrajú elektronické cigarety pre priame poťahovanie do pľúc a na to sú prispôsobené tiež ich kompletné sady, prevažne pre dve batérie. Vďaka tomu poskytujú poriadny výkon, prvotriedne funkcie a dlhú výdrž. Náročný užívateľ elektronických cigariet určite ocení Alien, T-Priv, Procolor, Majesty módy a sady, v ktorých nájde presne to, čo potrebuje a vyžaduje.

Nájdené produktov
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.