Steam Crave

Steam Crave Aromamizer Ragnar Advanced RDTA

  • Doprava zadarmo
  • Novinka

Už aj tak obrovský Aromamizer Ragnar od Steam Crave ponúka v základe objem 18ml. To absolútnej väčšine vaperov bohate postačí na pohodové vapovanie. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom onlineSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Bratislava
67,50 €
Strieborná
Strieborná
Skladom na centrále
67,50 €
+získate 67 bodov Viac informácií

Už aj tak obrovský Aromamizer Ragnar od Steam Crave ponúka v základe objem 18ml. To absolútnej väčšine vaperov bohate postačí na pohodové vapovanie. Ak by ste však zatúžili po ešte väčšom tanku, Advanced verzia Ragnar Aromamizera je pre vás tou správnou voľbou. Zariadi to špeciálny adaptér pre komín a sklenené telo s objemom 25ml. Advanced verzia Aromamizera však ponúka omnoho viac. Okrem vyššej kapacity v balení tiež nájdete dve extra základne, ktoré v Ragnar RDTA ľahko vymeníte. Aromamizer Ragnar patrí medzi RDTA, má teda vysoko postavenú základňu a bočné prívody vzduchu, ktoré sú hneď vedľa špirálok. Čaká na vás teda krásne hladké a predovšetkým voľné potiahnutie pre poriadne poťahovanie priamo do pľúc.

Aromizér je vybavený základňou s integrovanými kontaktmi, tá je krásne priestorná a dáva vám tak voľnosť vo výbere špirálok. Základňa je určená pre dve žhaviace špirálky. Priamo pod nimi je prívod vzduchu tvorený celkom dvanástimi otvormi, čo zaisťuje rovnomerný prívod vzduchu po celej ploche veľkých špirálok a dokonalé zmiešanie s parou. Advanced verzia však neponúka len jedinú základňu, v balení nájdete hneď dve ďalšie. Jednak meshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. základňu a jednak klasickú velocity základňu. Obe sú vybavené BF kontaktom pre pohodlné plnenie cez závit prostredníctvom squonker módu.

Skvele spracované je tiež celé ovládanie prívodu vzduchu, ktoré je dovedené k dokonalosti. Máte na výber hneď z niekoľkých rozdielnych nastavení, či už mnohých malých otvorov alebo niekoľkých väčších - Ragnar patrí medzi špičku v svojej kategórii. Je jasné, že toto nie je len taký hocijaký atomizér, ktorý sa bude dobre vynímať na akomkoľvek móde, tento obor k sebe potrebuje rovnako veľkého parťáka.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x Steam Crave Aromamizer Ragnar Advanced RDTA
1x adaptér komory pre ďalšie základne
1x náhradné sklenené telo 18ml
2x náhradné sklenené telo 25ml
1x silikónový krúžok
1x skrutkovač
1x adaptér pre komín
1x PLUS Velocity základňa
1x PLUS MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. základňa
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 58mm x 35mm
Objem: 18ml
Špirálky: Dve
Náustok: 810
Závit: 510

Obsah balenia a parametre

Základňa

Obrovský aromizér samozrejme ponúka i obrovskú základňu. Tá má v sebe zabudované štyri kontakty a je určená pre dve špirálky. Pre dve špirálky je určená tiež velocity základňa, ktorú možno v atomizére vymeniť. Použiť môžete tiež meshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. základňu. Obe vymeniteľné základne ponúkajú BF kontakt, s ktorým atomizér využijete so squonker módmi.

Základňa

Adaptér

Súčasťou balenia je tiež špeciálny adaptér, určený do komory atomizéra, pomocou ktorého potom možno využiť základne z Aromamizer Plus V2 atomizéra, a to vrátane meshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. základne. Obe základne sú súčasťou balenia.

Adaptér

Prívod vzduchu

Aromamizer Ragnar Advanced RDTA ponúka rovnako jednoduché nastavenie prívodu vzduchu ako iné atomizéry, avšak nastaviť si môžete hneď niekoľko typov prívodov a prispôsobiť si ich svojim potrebám.

Prívod vzduchu

Tri v jednom

Prispôsobte si Aromamizer Ragnar Advanced RDTA svojim chutiam a potrebám. Vyberte si základňu a telo atomizéra, aké chcete.

Tri v jednom
Parametre
VýrobcaSteam Crave
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra35 mm
Objem tanku18 ml *
FarbaČierna, Strieborná
Počet špirálokDualcoil
Typ airflowSpodný
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Vainoce 2020Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.