Valo

VALO Mint + Juniper (Mäta a borievka) 12mg - Nikotínové vrecká

  • Novinka

Biele nikotínové vrecká VALØ bez tabaku, pre rýchle a diskrétne použitie. Osviežujúca chuť chladivej mäty s pikantnou a ľahko korenistou arómou borievky - jalovca, s nádychom čučoriedok a citrusov. Celý popis

12mg
12mg
Skladom onlineSkladom na 8 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  • Žilina
6,30 €
+získate 6 bodov Viac informácií

Biele nikotínové vrecká VALØ bez tabaku, pre rýchle a diskrétne použitie.

Osviežujúca chuť chladivej mäty s pikantnou a ľahko korenistou arómou borievky - jalovca, s nádychom čučoriedok a citrusov.

Zrodené zo severského zmyslu pre slobodu a dobrodružstvo, nikotínové vrecká VALØ vám presne toto poskytnú. Vo Švédsku vyrobené beztabakové prémiové nikotínové vrecká sa vyznačujú svojou diskrétnosťou vďaka slim rozmerom, ale tiež jedinečnosťou v podobe zaujímavých a dobrodružných príchutí, ktoré si spolu s nikotínom užijete naplno, kedykoľvek budete chcieť.

Nikotínové vrecká sú modernou a diskrétnou alternatívou k fajčeniu, vďaka ktorej si ľahko užijete nikotín v jeho čistej podobe bez nepríjemného zápachu tabakových cigariet. Nikotínové vrecká obsahujú len samotný nikotín, príchuť, vodu, sladidlá, zvlhčovadlá a vlákna, držiace všetko pohromade. Nikotínové vrecká ponúkajú jedinečný spôsob, ako si dopriať nikotín kedykoľvek a kdekoľvek, aj tam, kde sa nesmie fajčiť.

Vrecko stačí jednoducho vložiť pod hornú peru, odkiaľ sa nikotín vstrebáva. Po niekoľkých minútach začnete pociťovať jeho účinky.

Obsah balenia:
20x VALØ nikotínové vrecko

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Parametre:
Obsah nikotínu: 12mg/g
Rozmer: Slim

Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
0,0
Priemerné hodnotenie tohto produktu
(0 %)
Hodnotilo 0 užívateľov

Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

Parametre
VýrobcaValo
Záruka24 mesiacov
Intenzita nikotínu12 mg
Typ príchuteOvocné
IngrediencieČučoriedka, Citrón, Limetka, Mäta
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).