Vapefly

Vapefly Nicolas II MTL Tank

  4,9 na základe 15 hodnotenia

  Pre skvelé vapovanie ústa-pľúca si nemusíte motať vlastné špirálky, užijete si ho i s tankmi, ktoré využívajú továrenské žhaviace hlavy. Postará sa o to Vapefly Nicolas II MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách.. Celý popis

  Čierna
  Čierna
  Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
  Skladom v predajniach
  • Trnava
  22,50 €
  Gunmetal
  Gunmetal
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  22,50 €
  Strieborná
  Strieborná
  Skladom onlineSkladom na 6 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Nitra
  • Trnava
  • Žilina
  22,50 €
  +získate 22 bodov Viac informácií

  Pre skvelé vapovanie ústa-pľúca si nemusíte motať vlastné špirálky, užijete si ho i s tankmi, ktoré využívajú továrenské žhaviace hlavy. Postará sa o to Vapefly Nicolas II MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách.. Malý tank s priemerom 22mm sa hodí pre väčšinu módov, na ktorých nebude prečnievať. Nerezová konštrukcia je tradične doplnená skleneným telom s objemom 2ml. E-liquid možno pohodlne doplniť po odskrutkovaní hornej časti Nicolas II tanku.

  Správny MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. tank potrebuje tiež precízne nastavenie prívodu vzduchu na dosiahnutie perfektného potiahnutia. Vapefly Nicolas II ponúka až päť úrovní nastavenia prívodu vzduchu a vy si tak hravo vyberiete presne také potiahnutie, aké vyžaduje použitá žhaviaca hlava a aké vám vyhovuje najviac. V balení spoločne s tankom nájdete hneď dve žhaviace hlavy. Obe sú vybavené mesh špirálkou a zatiaľ čo jedna ponúka odpor 0,8Ω a umožňuje nastavenie výkonu v rozsahu 12W-18W, druhá má vyšší odpor 1,2Ω a podporuje výkon 8W-12W. Prvá hlava je určená pre voľnejšie potiahnutia, s druhou si užijete utiahnuté vapovanie. Tank je naviac kompatibilný s hlavami pre pôvodný Vapefly Nicolas tank.

  Obsah balenia a parametre

  1x Nicolas II MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. tank
  1x žhaviaca hlava FreeCore 0,8Ω (12W-18W)
  1x žhaviaca hlava FreeCore 1,2Ω (8W-12W)
  1x náhradné sklenené telo
  1x 510 dlhý náustok
  Balenie príslušenstva

  Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

  Rozmery: 49,7mm x 22,2mm
  Objem: 2ml
  Náustok: 510
  Závit: 510

  Obsah balenia a parametre

  Výmena hlavy

  Pre výmenu opotrebovanej žhaviacej hlavy stačí odskrutkovať spodnú základňu a hlavu jednoducho z tanku vytiahnuť. Novú do neho zasuniete a naskrutkujete späť základňu.

  Výmena hlavy

  Plnenie

  Po odskrutkovaní hornej časti môžete tank ľahko naplniť až 2ml svojho obľúbeného e-liquidu.

  Plnenie

  Žhaviace hlavy

  V balení spolu s tankom nájdete i dve žhaviace hlavy. Pre voľnejšie potiahnutia je pripravená hlava s nižším odporom 0,8Ω, naopak utiahnuté potiahnutie si doprajete s hlavou s vyšším odporom 1,2Ω.

  Žhaviace hlavy
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,9
  Priemerné hodnotenie tohto produktu
  (99 %)
  Hodnotilo 15 užívateľov

  Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

  Parametre
  VýrobcaVapefly
  Záruka24 mesiacov
  FarbaČierna, Gunmetal, Strieborná
  Spôsob použitiaMTL
  Šírka / priemer22 mm
  Výška50 mm
  Objem2 ml
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).