Vaporesso

Vaporesso GEN 200 Mód

  5,0 na základe 2 hodnotenia

  Vaporesso sa vracia k väčším módom, ktoré sú ideálne pre nízkoodporové tanky a priame poťahovanie do pľúc. Do tejto kategórie tiež patrí GEN 200. Celý popis

  Dark Black
  Dark Black
  Skladom onlineSkladom na 7 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  36,50 €
  Light Silver
  Light Silver
  Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava - Dúbravka
  • Košice
  • Trnava
  36,50 €
  +získate 36 bodov Viac informácií

  Vaporesso sa vracia k väčším módom, ktoré sú ideálne pre nízkoodporové tanky a priame poťahovanie do pľúc. Do tejto kategórie tiež patrí GEN 200. Klasický box mód sa pýši štýlovým dizajnom a je vyrobený z ľahkých materiálov. Pohodlne sa teda drží a ľahko sa používa po celý deň. Mód na svoj chod využíva dve batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia). Tie sa vkladajú za zadný magnetický kryt a je možné ich nabíjať priamo v móde prostredníctvom rýchleho USB-C portu. S kvalitnými batériami vás teda čaká dlhé vapovanie na jedno nabitie a poriadny výkon.

  Práve výkon GEN 200 ponúka v rozsahu 5W-220W a inteligentný AXON čip sa okrem toho stará tiež o bezproblémový chod a poskytuje módu rad pokročilých funkcií a ochrán. Režimová výbava Vaporesso módov je vždy na vysokej úrovni a nie je to inak ani pri GEN 200. Tradičné režimy v podobe nastavenia výkonu a napätia dopĺňa BypassRežim priameho výstupného napätia. Nie je potrebné nastavovať. Použité napätie je odvodené od zostávajúceho napätia batérie. režim, teda priame výstupné napätie batérií, ale tiež najnovšie Pulse a F[t] režimy, zaisťujúce ten najlepší pôžitok z vapovania vďaka regulácii teploty, rýchlosti a času žhavenia. Pre skúsenejších užívateľov nechýba ani pokročilý režim nastavenia vlastnej krivky žhavenia.

  Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

  Obsah balenia a parametre

  1x Vaporesso GEN 200 mód
  1x USB-C kábel

  Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

  Rozmery: 86mm x 44mm x 29mm
  Nastaviteľný výkon: 5W-220W
  Podporované režimy: VW/VV/BypassRežim priameho výstupného napätia. Nie je potrebné nastavovať. Použité napätie je odvodené od zostávajúceho napätia batérie./Pulse/F[t]/Krivka
  Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
  Nabíjanie: USB-C port (5V/2A)
  Závit: 510 a odpružený kontakt

  Obsah balenia a parametre

  Batérie

  Zadný magnetický kryt poskytuje prístup k priestoru pre dve batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia). S kvalitnými a dostatočne silnými batériami si užijete dlhé vapovanie a silný výkon, ktorý je GEN 200 schopný dodať.

  Batérie

  Ovládanie

  Prehľadný displej, regulačné tlačítka, ale i intuitívne užívateľské prostredie, to všetko vám umožní hravo si nastaviť požadovaný režim a jeho parametre.

  Ovládanie
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  5,0
  Priemerné hodnotenie tohto produktu
  (100 %)
  Hodnotilo 2 užívateľov

  Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

  Parametre
  VýrobcaVaporesso
  Záruka24 mesiacov
  FarbaČierna, Strieborná
  Nabíjanie z USBÁno
  Počet článkov2
  Na batérie18650
  Priemer clearomizéra29 mm
  Vaprio Premium
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).